1. מוזיקה
  2. חדשות מוזיקה

ריהאנה בישראל: ההופעה תהיה סגורה ללקוחות אורנג' הצעירים בלבד

הופעתה של הזמרת ריהאנה בישראל תהיה סגורה בפני הקהל הרחב: רק לקוחות אורנג' הצעירים שיתרמו ארבע שעות התנדבות לקהילה יזכו בכרטיס חינם להופעה. גם הזמרת עצמה תתרום מזמנה לקהילה בארץ

הופעתה של ריהאנה בישראל תהיה פתוחה ל-14 אלף צופים בלבד מקרב לקוחות אורנג' בגילאים 16-26, כך נחשף היום (רביעי) במסגרת מסיבת העיתונאים שערכה החברה לקראת ההופעה. הכרטיסים יחולקו חינם לצעירים הראשונים מבין לקוחות אורנג' שירשמו לעבודת התנדבות בקהילה למשך ארבע שעות סך הכל. גם ריהאנה עצמה תתרום, במסגרת הפרויקט, ארבע שעות לקהילה בישראל.

לצורך העניין הקימה אורנג' אתר ייעודי (www.orangerockcorps.co.il)  בו יוכלו לקוחותיה הצעירים להירשם, לבחור מקום להתנדבות ולבחור את סוג הפעילות ההתנדבותית מבין התחומים הבאים: איכות הסביבה, ניקוי חופים וגינות ושיפוץ מוסדות ציבוריים. ההרשמה באתר תחל היום ועבודות ההתנדבות יתחילו ב-18 במרץ ויימשכו עד ליום המופע.

הופעתה של ריהאנה צפוייה להתקיים ב-30 במאי באיצטדיון בלומפילד בתל אביב, ותהיה, כאמור, סגורה בפני הקהל הרחב: 14 אלף הכרטיסים יחולקו כולם חינם לצעירים לקוחות אורנג' בתמורה לארבע שעות התנדבות בפרויקט. סמנכ"ל התוכן והשיווק של חברת פרטנר, ארז פז, אמר היום: "אנחנו גאים לתת ללקוחות שלנו את הערך המוסף הזה".

הופעתה היחידה של ריהאנה בישראל מתקיימת בארץ בחסות חברת אורנג' ובשיתוף פעולה עם חברת Rockcorps האמריקאית, המשתמשת במוזיקה לצורך עידוד צעירים להתנדב בקהילה. זהו הקונצרט הגדול ביותר בו לוקחת חלק החברה האמריקאית כשהסלוגן הפעם הוא: "כשנותנים - מקבלים".

מי שמנהלת את תחום ההתנדבות של הפרויקט היא עמותת "רוח טובה" שמאגדת בתוכה כ- 1400 ארגונים ועמותות ציבוריות בישראל. אורנג' מצידה משקיעה סכום של כ- 20 מיליון שקלים בפרויקט כולו, כך חשף היום פז.

צפו בריהאנה מזמינה אתכם להתנדב:

» ריהאנה בישראל - לכל הפרטים ומועד המופע

» הופעות חו"ל 2010 - המדריך השלם 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>