1. מוזיקה
  2. שירים חדשים

שירים חדשים להאזנה: חוה אלברשטיין בסינגל חדש

חוה אלברשטיין בדרך לאלבום חדש, אייל גולן בסינגל נוסף מהאלבום שיצא בתחילת מרץ, אמיר פיי גוטמן בשיר פופ קיצי ואיתמר מאירי בסינגל מתוך אלבום בכורה שבדרך

מי שאמר שמצבה של המוזיקה הישראלי בכי רע, לא ראה את משרדי עכבר העיר אונליין לאחרונה: מדי שבוע נערמים על שולחנו של עורך המוזיקה עשרות סינגלים חדשים, ורק כדי להספיק לשמוע את כולם צריך לשכור עוד עובדים. (כמעט) מדי סוף שבוע אנו משתדלים לעשות לכם קצת סדר באוזניים, ולברור לכם את הטובים ביותר מבין השירים החדשים שיצאו השבוע. תהנו. והפעם: חוה אלברשטיין בדרך לאלבום חדש, אייל גולן בסינגל נוסף לקראת האלבום שיוצא במרץ, אמיר פיי גוטמן בשיר פופ קליל ואיתמר מאירי בדרך לאלבום בכורה.

האזנה נעימה.

הנה חדשות טובות: חוה אלברשטיין, אחת המוזיקאיות המוערכות בנוף הישראלי, בדרך לאלבום חדש. האלבום מורכב משירים שכתבה והלחינה אלברשטיין בעצמה, וממגוון שיתופי פעולה עם מוזיקאים אחרים, דוגמת שאנן סטריט (הדג נחש), אריאל הורוביץ, יהודית רביץ ועוד. את האלבום הפיק עובד אפרת ומנגנים בו לצד חוה, אבי אגבבה (תופים, כלי הקשה), ערן ויץ (גיטרות ועוד), עדי רנרט (קלידים) ועובד אפרת (בס). הסינגל הראשון נקרא "זמן", והוא נכתב על ידי אלברשטיין עצמה, כשעל הלחן אמון יוסי חורי.

אלברשטיין, שמאחוריה כבר קרוב ל-60 אלבומים, חוותה לאחרונה טרגדיה אישית כשבן זוגה בשלושים השנים האחרונות, הבמאי נדב לויתן, נפטר בינואר השנה.

"זמן"מילים: חוה אלברשטייןלחן: יוסי חורי

חוה אלברשטיין (צילום: שחר רובין)

» חוה אלברשטיין - לפרטים ומועדי הופעות

סינגל נוסף ממכונת הלהיטים של אייל גולן, רגע לפני שהאלבום החדש יוצא לאור בתחילת מרץ. "מי שמאמין", שכולל בתוכו אלמנטים חסידיים, נכתב על ידי יוסי גיספן, והולחן על ידי עדי ליאון. על ההפקה הופקד דודו קומה.

רק בשביל להכנס למצב הרוח החסידי, גולן צרף לסינגל ציטוט של רבי נחמן מברסלב: "מי שמקבל בהבנה את הקיים - מאושר הוא. האושר נמצא בהישג יד - אין צורך לחפש אותו".

"מי שמאמין"מילים: יוסי גיספןלחן: עדי ליאון

אייל גולן (צילום: דודו בכר)

אמיר פיי גוטמן מתחיל להערך לקיץ עם סינגל מאלבום חדש שבדרך. השיר החדש נקרא "בנים בנות", וכבר משמו אפשר להבין שמדובר שיר פופ חצוף. את המילים כתב ניר ממון, גוטמן הלחין  ועל ההפקה הופקדו עם טל פורר , די. ג'יי יואב ארנון וברונו גרייף (טרי פוייזן).

"בנים בנות"מילים: ניר ממוןלחן: אמיר פיי גוטמן

אמיר פיי גוטמן (צילום: יח"צ)

לאחר שנים כגיטריסט שניגן עם אמנים כמו ריטה, גלי עטרי, ריקי גל, צביקה פיק, ג'וזי כץ ואחרים, איתמר מאירי עובר לקדמת הבמה.

"כשהיינו ילדים" הוא הסינגל השני מתוך אלבום הבכורה שייצא בקרוב, עליו החל לעבוד לפני חמש שנים עם המפיק המוזיקלי הותיק שמוליק דניאל. מאירי אחראי על כל המילים והלחנים באלבום.

"כשהיינו ילדים"מילים ולחן: איתמר מאירי

איתמר מאירי (צילום: שי כהן ארבל)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>