1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

פסטיבל נס המזרח בנס ציונה 2017

דודו טסה במופע החימום של רדיוהד בפארק הירקון 2017
גם הוא במופיעים. דודו טסה צילום: אריאל עפרון ולירו

פרטים

ז'אנר: ים תיכוני, מזרחי, ישראלי מחיר: כניסה חופשית (למעט המופע "קבלת שבת" עם אביהו מדינה)

פסטיבל נס המזרח יתקיים לראשונה מה-14 בספטמבר ועד ה-16 בספטמבר 2017 במקומות שונים בנס ציונה. הכניסה לאירועי הפסטיבל תהיה חופשית ופתוחה לקהל הרחב, למעט למופע "קבלת שבת" של אביהו מדינה. האירוע הוא פרי יוזמתה של קריית התרבות בשיתוף עם עיריית נס ציונה, ומטרתו להציג מבט רחב על ז'אנר המוזיקה המזרחית והים תיכונית בישראל.

» הפסטיבלים הגדולים של הקיץ
» לוח הופעות היום
» מדור מוזיקה עכבר העיר

הפסטיבל ייפתח את שעריו ביום חמישי (14 בספטמבר) ב-20:30 בפארק המחול (רחוב הברושים 16), עם אירוע מרכזי בשם "חלון לים התיכון" בהנחיית ירון אילן. לאחר מכן תארח התזמורת האנדלוסית ירושלים את יהודה סעדו, יוני רועה וגלעד יחיא, ולאחר מכן יעלה דודו טסה למופע המרכזי.

יום שישי (15 בספטמבר) ייפתח עם סבבי מוזיקה בבוקר לכיתות ד' ו-ה' של המופע "יא גמיל - מפניני המוזיקה הערבית". החלק השני של היום יתחיל ב-11:00 ברחבת קריית התרבות ויוקדש לפעילות לכל המשפחה עם אטרקציות רבות ושידור של האולפן החי של ירון אילן. החלק השלישי והאחרון של היום יכלול את המופע "קבלת שבת" בהשתתפות אביהו מדינה.

יום שבת (16 בספטמבר), היום השלישי והאחרון של הפסטיבל יתחיל ב-20:30 ויכלול מופעים מוזיקליים של שחר חסקי, זהבה בן, קובי אפללו וליאור נרקיס, שיתקיימו בפארק המחול.

תעשה שמח. זהבה בן עם "מלך אמיתי":

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>