1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

אירועי יום העצמאות 2017 ברמת-גן

קהל בהופעה
חוגגים למדינה. יום העצמאות ברמת-גן צילום: דימה דורף

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, ישראלי מחיר: הכניסה חופשית

אירועי יום העצמאות 2017 ברמת-גן יתקיימו ביום שני, ה-1 במאי 2017 במוקדים שונים בשכונות העיר. החגיגה תכלול מתנפחים לילדים ומופעים של אמנים מקומיים, זאת לצד הופעות של מיטב המוזיקאים הישראלים. בין היתר, יעלו על הבמות בעיר מוקי, ירמי קפלן, הדג נחש, אמרי זיו, קובי אפללו, מוניקה סקס, מאור כהן, מאור דניאל, הראל סקעת ואפרת גוש.  

» במות יום העצמאות ברחבי הארץ
» 
אירועי יום העצמאות 2017
» על האש: כל המתכונים ליום העצמאות
» מסיבות יום העצמאות ברחבי הארץ
» מה עושים עם הילדים ביום העצמאות?
» חוגגים עצמאות במוזיאונים
» המדריך למטייל ביום העצמאות

» כיכר רמב"ם - מופע התעמלות אמנותית, הופעה של דניאל מיתר ומופע זיקוקים מרהיב. את האירוע תנחה אורנה דץ ויתקיימו בו הופעות של אמרי זיו, קובי אפללו, פירומניה, להקת טיפקס, מאור דניאל והדג נחש. האירוע נגיש גם לכסאות גלגלים.
מתי: 20:00

» שיכון ותיקים - הבמה תוקם בתיכון אהל שם כשהחגיגה תפתח במופע ג'אז של ילדי העיר ושל להקת המחול של אסנת עיוואן. את הערב ינחו אודי ואביעד כשעל הבמה יתקיימו הופעות של נדב גדג' והמגזימנים. האירוע נגיש לכסאות גלגלים.
מתי: 20:30

» רמת חן - הבמה תוקם בתיכון בליך ובמהלך החגיגות יתקיימו הופעות של מגמת המוזיקה בבית הספר רמת חן ומופע מחול של תלמידי בית הספר בליך. לבסוף יתקיים מופע של גלעד שגב ועילי בוטנר וילדי החוץ.  
מתי: 20:30

עילי בוטנר וילדי החוץ
באים לשמח אתכם. עילי בוטנר וילדי החוץ צילום: משה נחומוביץ'

»  שכונת הגפן - בבית ספר גבעולים תוקם במה נוספת, עליה יופיעו להקות ג'אז, ולהקת צעירי רמת-גן. את האירוע ינחה טוביה צפיר (סבא טוביה), כשעל הבמה יתקיימו מופעים של גלעד שגב, רועי סנדלר וקובי אפללו. האירוע נגיש לכסאות גלגלים.
מתי: 20:30

» שכונת ראשונים - הבמה תוקם במגרש הספורט בשכונה ויתקיימו במתחם הופעות של ילדי החוגים ושל אימרי זיו, רגב הוד ומאור דניאל. לאחר מכן יערך במקום המופע המשותף של דנה ברגר, אפרת גוש וירמי קפלן. האירוע נגיש לכסאות גלגלים.
מתי: 20:30

» מרום נווה - החגיגות יתקיימו בפארק דוד מלמדוביץ'. ויכללו הופעות של ילדי מרכז החוגים השכונתי, של משה דץ (מנחה הערב), רוקוויל, הראל סקעת ורחל שושני. האירוע נגיש - כסאות גלגלים, שמע ושפת סימנים.
מתי: 20:30

» רמת אפעל - הבמה תוקם בגן הבנים כשהחגיגות יכללו הפנינג מתנפחים, מופעי מוזיקה וזומבה. בהמשך הערב תתקיים הופעה של מוקי. האירוע נגיש לבעלי כסאות גלגלים. 
מתי: 20:30

חוגגים בקצב. מוקי עם "לא רואה ממטר":

» רמת השקמה - על הבמה בגן ויצ"ו יעלו רקדני סטודיו אימושן, בוגרי מועדון רעות בשירה, עדי הימבלוי (מנחת הערב), רועי סנדלר, דקלה ובנות הטום. האירוע נגיש לכסאות גלגלים.
מתי: 20:30

» רמת עמידר - על הבמה בגן אלי כהן יתקיימו מופעים של דון לני גבאי (שתנחה את הערב), מאיה בוסקילה ונסרין קדרי. האירוע נגיש לבעלי כיסאות גלגלים.  
מתי: 20:30

 » קריית בורכוב - על הבמה שתוצב בגן אלכס יעלו מוניקה סקס ומאור כהן, זאת לצד הופעת ג'אז והיפ הופ של תלמידים. את הערב תנחה מיכל ינאי. האירוע נגיש לכסאות גלגלים.
מתי: 20:30

בחזרה לשנות ה-90'. מוניקה סקס עם "על הרצפה":

» קריית קריניצי - את חגיגות העצמאות שיתקיימו בשבט הצופים ינחה עודד פז. על הבמה יעלו בנות הטום ומוטי גלעדי. כמו כן, יתקיים מופע משותף של דנה ברגר, אפרת גוש וירמי קפלן. האירוע נגיש לבעלי כסאות גלגלים.
מתי: 20:40

» נווה יהושע - חנן בן ארי וביני לנדאו יגיעו להופיע בבית מורשת משה. כמו כן תתקיים תפילת ערבית חגיגית לטובת הציבור הדתי מסורתי. במהלך הערב יתקיים גם טקס הענקת תעודות ליקירי הציבור הדתי בעיר. האירוע נגיש לכסאות גלגלים. 
מתי: 19:30

» שכונת חרוזים - הפנינג מתנפחים ומוזיקה החל מהשעה 20:30. האירוע נגיש לכסאות גלגלים.
מתי: 20:30

הסדרי תנועה:

בעקבות אירועי יום העצמאות בכיכר רמב"ם (אורדע) ביום שני ה-1 במאי, יסגרו לתנועה הרחובות הבאים: הכניסה לרחוב ביאליק מצומת ז'בוטינסקי תחסם למעבר כלי רכב החל מהשעה 16:30. דיירי האזור שיבקשו לצאת עם רכביהם יופנו לרחוב נורדאו, לא תותר הפנייה מסמטת הבאר לכיוון רחוב ביאליק, אלא לרחוב ארלוזורוב דרך רחוב המעגל. לא תותר חניה ברחוב ביאליק מרחוב נורדאו ועד רחוב צומת לבבי, וברחוב המעגל (מביאליק לבאר אורה) החל מהשעה 09:00, רכב חונה יגרר. הכניסה לרחוב הרצל מצומת רחוב קריניצי תחסם למעבר כלי רכב. לא תותר חניית כלי רכב ברחוב הרצל מרחוב צומת לבבי ועד רחוב שתיל החל מהשעה 09:00, רכבים חונים יגררו. לא תתאפשר חניה בצומת לבבי. תחסם הכניסה לרחוב הרא"ה מצומת רחוב קריניצי למעבר כלי רכב. ביציאה מרחוב שרת לכיוון רחוב הרא"ה תותר פנייה שמאלה בלבד. לא תותר חניית כלי רכב ברחוב הרא"ה מצומת מירקין ועד רחוב הרצל מהשעה 09:00. בחניוןן הרצל וחניון הצמוד לקפה רוטשילד לא תותר החניה החל מיום ראשון ה-30 באפריל בשעה 21:00 ועד ליום שני ה-1 במאי בשעה 05:00.

תושבים שרכביהם יגררו יוכלו לאתרם ברחובות הסמוכים לביאליק והרצל, באמצעות פניה למוקד העירוני בטלפון 109.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>