1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

Alt-J - אלט ג'יי בישראל 2018

למועדי המופעים
אלט ג'יי
צילום: Mads Perch

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, אינדי, אלטרנטיב, אלקטרוני מחיר: החל מ-229 שקלים

להקת האינדי הבריטית Alt-J חוזרת להופעה אחת בישראל, שתתקיים בגני התערוכה בתל אביב ב-28 במאי 2018. אלט ג'יי יעצרו אצלנו במסגרת סיבוב ההופעות שמקדם את אלבומם האחרון "Relaxer", ויגיעו מלווים בהרכב האינדי-רוק האמריקאי Warpaint, שיהיו אחראיות על מופע החימום. מכירת כרטיסים מוקדמת תחל ביום שני, 27 בנובמבר בשעה 18:00, ומחירם יעמוד על 289 שקלים (כמות מוגבלת). לאחר מכן המחיר יעלה ל-329 שקלים. כמו בפעם הקודמת, לא תהיה חלוקה של VIP, גולדן רינג וכדומה, אלא כרטיסים אחידים לכל אזורי המתחם.

» ההיסטריה חוזרת: אלט ג'יי בדרך אלינו
» האמת מאחורי השמועות על ברונו מארס
» כל הופעות חו"ל שמגיעות לארץ
» לוח הופעות היום

» מדור מוזיקה עכבר העיר

להקת אלט ג'יי הוקמה בשנת 2007 באנגליה. את אלבום הבכורה "An Awesome Wave" שחררה בסוף שנת 2012, והוא זכה בשבחים ובפרס המרקורי היוקרתי של אותה שנה. מוזיקלית ההרכב נמצא איפשהו בין אלקטרו-פופ, פולק פסיכדלי, מקצבים אפריקאיים, ביטים, פוסט-דאבסטפ ורוקנרול. שלושת חבריו הכירו בתקופתם כסטודנטים לאמנות ואנגלית באוניברסיטת לידס והתלכדו דרך אהבתם המשותפת לאלבום "In Rainbows" של רדיוהד. הסאונד שלהם הושפע במידה רבה ממגבלות הרעש במעונות האוניברסיטה, שמנעו מהם להשתמש בגיטרת בס ותופים, ושמם נגזר משילוב המקשים שמייצר במחשבי מק את סימן הדלתא, המייצג שינוי מתמיד.

Alt J עם "Pleader":

Alt J עם "Breezeblocks":

Warpaint התוו את הדרך היחודית שלהן עוד בלאבום הבכורה שיצא ב-2007. הן מייצרות רוק גיטרות מדיטטיבי, על התפר שבין מוזיקת סינטיסייזרים פסיכדלית לדרים פופ אמורפי. עם קריירה שכוללת כבר ארבעה אלבומים מוצלחים הגיעה הלהקה לפיצוץ עם האלבום "Heads Up" שיצא ב2016 וזכה לביקורות נלהבות. וורפיינט מגיעות בפעם הראשונה לישראל.

Warpaint עם "Whiteout":

 

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>