1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

רדיוהד בישראל 2017

למועדי המופעים
תמונת רוחב של חברי להקת הרוק רדיוהד
ההופעה של השנה. רדיוהד צילום: Alex Lake

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, רוק, אינדי מחיר: 429-479 שקלים.

טוב, זאת ההופעה שהולכת לשבור את הקיץ הקרוב: להקת רדיוהד תגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב-19 ביולי 2017 בפארק הירקון בתל אביב. כרטיסים להופעה של הלהקה האגדית יעלו 429 שקלים במחיר מוזל במכירה המוקדמת, ולאחר מכן יקפצו ל-479 שקלים, ללא הפרדה ואזורי ישיבה שונים. ההופעה תתקיים בעקבות אלבומם האחרון של תום יורק והחברים, "A Moon Shaped Pool", שיצא בשנה שעברה וזכה להצלחה רבה.

» איך היו רדיוהד בפסטיבל פרימוורה?
» עכשיו זה רשמי: גם ניק קייב מגיע
» פתחו יומנים: הופעות חו"ל שוות בדרך אלינו
» למדור מוזיקה של עכבר העיר
» לוח הופעות היום

כיאה לאחד המופעים הגדולים של השנה, גם הופעות החימום יהיו משהו מיוחד במינו. את הכבוד מהצד הישראלי יקבל לא אחר מאשר דודו טסה, שיופיע עם פרויקט הכוויתים ויהיה למעשה המופע הראשון בערבית שיוצג על במת פארק הירקון. המופע השני שירים את האווירה לפני המנה העיקרית יהיה Junun, הפרויקט הבינלאומי המצליח של גיטריסט רדיוהד ג'וני גרינווד והיוצר הישראלי שי בן צור יחד עם הראג'אסטן אקספרס.

הלהיט שהפך אותם לתופעה בישראל. רדיוהד עם "Creep":

רדיוהד היא להקת הרוק הגדולה ביותר בשלושת העשורים האחרונים. ההרכב, בהנהגת תום יורק, הוקם ב-1989 באוקספורד שבאנגליה. ארבע שנים לאחר מכן הוציאו את אלבומם הראשון, "Pablo Honey", ממנו זכור בעיקר הסינגל האגדי "Creep" (שגם הבליח בפרסומת ישראלית נודעת). ב-1995 הוציא הרכב את "The Bends", וב-1997 את "OK Computer", שנחשב לאלבומם הגדול ביותר ולזה שהיווה את קפיצת המדרגה שלהם בתודעה הציבורית.

דודו טסה
למה הפרצוף העצוב, תראה את מי אתה מחמם. דודו טסה צילום: דודי חסון

בשנים שלאחר מכן פנתה הלהקה לכיוון אלקטרוני יותר, עם האלבומים "Kid A" ו"Amnesiac". ההרכב המשיך את ההצלחה עם "Hail To The Thief" ב-2003 ו-"In Rainbows" ב-2007. ב-2011 הוציאו את "The King Of Limbs", אלבום שהתאפיין בסאונד נסיוני יותר, כשבמקביל לעבודה המשותפת, ניהל יורק גם קריירת סולו. בשנה האחרונה עסקה הלהקה בעיקר בקידום האלבום האחרון, עם הופעות ברחבי העולם ובפסטיבלים הנחשבים ביותר.

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>