1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

פסטיבל ראשון לציון - סוכות 2017

אביב ויהונתן גפן
הבן יעשה כבוד לאב. אביב ויהונתן גפן במסיבת העיתונאים לכבוד הפסטיבל צילום: מנחה נופה

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, ישראלי מחיר: חלק מהמופעים יהיו בתשלום וחלק בכניסה חופשית

פסטיבל המוזיקה של ראשון לציון חוגג 30 שנות קיום וייערך השנה בחול המועד הסוכות, מה-5 באוקטובר ועד ה-10 באוקטובר 2017 באתרים שונים ברחבי עיר היין. חלק מהמופעים יהיו בתשלום, בעוד שאירועים רבים יהיו בחינם ופתוחים לקהל הרחב. הפסטיבל, שמתהדר בליינאפ ישראלי לחלוטין, יארח מעל 100 אמנים שיופיעו בלייב פארקהיכל התרבותהרובעגן המושבה ומקומות נוספים.

» סוכות 2017 - לכל האירועים, הפסטיבלים וההמלצות
» איפה אוכלים בראשון לציון?
» לוח הופעות היום
» מדור מוזיקה עכבר העיר

המופע המרכזי של השנה בפסטיבל יהיה "זה לא כל כך נעים להיות בן 70" שייערך לכבודו של יהונתן גפן, ינוהל אמנותית על ידי בנו אביב גפן ויתהדר באורחים מכובדים כמו שלום חנוךיהודה פוליקרגידי גובמתי כספידויד ברוזהדני ליטניקורין אלאליעל לוי ועוד. מופע מיוחד נוסף יהיה של להקת החברים של נטאשה שתציין 25 שנים לאלבום המופת "שינויים בהרגלי הצריחה" ותארח את מארינה מקסימיליאןאמיר דדון ואביב גפן. הופעות מסקרנות אחרות יהיו של אייל גולן לכבוד אלבומו החדש, דני סנדרסון עם תזמורת צה"ל, אריאל זילבר עם סימפונט ראשון לציון, מירי מסיקה שתארח את גליקריהילדי בית העץ שיארחו את מוש בן אריהראל סקעת שיארח את זהבה בן ומשה פרץ שיארח את אגם בוחבוט.

תארח את גליקריה. מירי מסיקה עם "תשים תשים":

במסיבת עיתונאים שנערכה לכבוד הכרזת הליינאפ של הפסטיבל והתקיימה בביתו של אביב גפן בתל אביב, אמר הזמר: "לקחתי על עצמי את המשימה לחבר בין הנקודות השונות בקריירה של אבי. פניתי לאמנים הגדולים ששיתפו איתו פעולה לאורך השנים, ואני חייב להגיד שמעולם לא ראיתי הענות כל כך רחבה". יהונתן גפן התייחס למחשבות שמגיעות בעקבות מופע המחווה. "אני לא תכננתי להגיע לגיל הזה", הוא סיפר, "אני בכלל רציתי לגמור כמו ג'ים מוריסון".

דני סנדרסון מנגן בהופעה
יחד עם תזמורת צה"ל. דני סנדרסון צילום: גבריאל בהרליה

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>