1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

פסטיבל אינדינגב 2017

למועדי המופעים
לוגו אינדינגב 2017
התחלנו להתרגש באמת. פסטיבל אינדינגב 2017 צילום: יח"צ

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, ישראלי, אינדי, אלטרנטיב מחיר: 380 שקלים לכל ימי הפסטיבל, 180 שקלים ליום חמישי בלבד

איך היה ערב הפתיחה של אינדינגב 2017?

פסטיבל אינדינגב (InDnegev) יתקיים השנה בין התאריכים ה-19 וה-21 באוקטובר 2017 במצפה גבולות שבמועצה האזורית אשכול. מדובר בפעם ה-11 בה הפסטיבל נערך, שהפך במהלך השנים לאירוע המשמעותי ביותר של סצנת האינדי הישראלית. לאחר שהכרטיסים במכירה מוקדמת אזלו, עומד כעת מחיר הכניסה לפסטיבל על 380 שקלים לכרטיס לכל הימים, ובנוסף יהיה ניתן לרכוש כרטיסים ליום חמישי בלבד בעלות של 180 שקלים. מחיר כרטיס לילדים מגיל 6 עד 11 יעמוד על 60 שקלים וכרטיס לילדים עד גיל 5 יעלה 20 שקלים בלבד. אם להתרשם מנסיון השנים האחרונות, יש לצפות שגם הפעם יימכרו כל הכרטיסים מראש.

» אינדינגב 2016 עשה זאת שוב בגדול
» איך היה ערב הפתיחה של אינדינגב 2016?
» האם אינדינגב עדיין מייצג את השוליים?
» לירז צ'רכי בראיון לקראת הפסטיבל
» כל הפרטים על הופעות חו"ל שבדרך
» מדור המוזיקה עכבר העיר

כמדי שנה, גם הפעם הליינאפ הולך להיות עשיר ומלא בכל טוב האינדי הישראלי. בגזרת האמנים המוכרים יותר של הפסטיבל השנה ניתן למצוא את אסתר רדא, טייני פינגרז, לוסיל קרו, ג'ירפות, טאטרן, דה איינג'לסי, נגה ארז, רוקפור, הילה רוח וכהן את מושון. יוצרים נוספים שהולכים להרים את המדבר השנה יהיו לונא אבו נסאר, אקו, המפשעות, לא, אוזו בזוקה, לילי פרנקו, OSOG, רן ראשון, ספי ציזלינג, BEMET, יהוא ירון (שיארח את ערן צור) ויובל מנדלסון.

יורדת למדבר בשיא הכוח. נגה ארז עם "Off The Radar":

חשבתם שזה נגמר? ברור שלא. אמנים נוספים שיגיעו השנה למצפה גבולות לחגיגת האינדי הגדולה יהיו בינת אל פאנק, בוקרשט, ANNA RF, הגרייט מאשין שיארחו את מאור כהן, Bigfoot, מנצ'ו והעשבים, Benjamin's Brother, MAGI, Shalosh, אור אדרי, אולי דנון, הבטי ברז, סול מונק, בן גולן, Baba Guzamba, ג'קי ורימוך וסמסון, הדס קליינמן ואביב בכר, ORGONITE, אנטיגונה רקס, חאסי, המדבר הכחול (יוסי פיין ובן איילון), מיכל לוטן, ספוטניק היי פיי, Ghazall ופדרו גראס. בקרוב יפורסם לוח ההופעות המלא.

גם הם במשתתפים. ORGONITE עם "חמסה":

פסטיבל אינדינגב - לוח הופעות ובמות

» יום חמישי, ה-19 באוקטובר

במת הקוף
17:00 - אינדיסקר
18:00 - Revo
19:00 - Benjamin's Brother
20:00 - איה זהבי פייגלין מארחת את אלון עדר
21:00 - ג'ירפות
22:15 - רוקפור
23:15 - Noga Erez
00:45 - Tatran
02:00 - Hynom

להקת הג'ירפות עומדת מול המצלמה
על הבמה המרכזית ביום הפותח. ג'ירפות צילום: רונן ללנה

במת הפיל
19:30 - "לא" משיקים את האלבום "דווקא"
20:30 - רן ראשון
21:30 - לונא אבו נסאר
22:30 - Helfer/Age
23:30 - cherie And Renno
00:30 - Heavy Stone
01:30 - Oy Li

במת InDtronix
21:30 - ORI
22:30 - Choke & BeatOrchestra
23:30 - Rowch
00:00 - DNBTLV

במת החיפושית
20:00 - תקלוט פתיחה
21:30 - אביגדור גביש
22:15 - Les Dynamites
23:00 - עומר שניידר
00:00 - דיג'יי סט של מתן נויפלד

עושים שמח במדבר. שרי ורנו עם "Meow":

» יום שישי, ה-20 באוקטובר

במת הקוף
10:00 - הדס קליינמן ואביב בכר
11:00 - The Betty Bears
12:00 - אנסמבל פיוט
13:00 - Ghazall
14:00 - Ouzo Bazooka
15:00 - יוסי פיין ובן איילון, Blue Desert
16:00 - Tiny Fingers
17:00 - יהוא ירון וערן צור
18:00 - The Angelcy
18:45 - ערוץ הכיבוד
19:15 - Geshem
20:15 - ספי ציזלינג מארח את קותימאן
21:15 - Lucille Crew
22:30 - אסתר רדא
00:00 - המפשעות
01:00 - הילה רוח
02:00 - Electric Eye

חברי להקת דה אנג'לסי
לקראת אלבום חדש. האנג'לסי צילום: יואב קדם

במת הפיל
09:30 - מיכל לוטן
10:30 - רונן שטרן
11:30 - ספוטניק היי פיי
12:30 - בן גולן
13:30 - אנטיגונה רקס
14:30 - יובל מנדלסון
15:30 - רגל סברס
16:30 - אור אדרי
17:30 - Bigfoot
18:30 - שני פלג ונגה שלו
19:30 - Moses Project
20:30 - לילי פרנקו מארחים את זואי פולנסקי
21:30 - Dorj
22:30 - Less Acrobats
23:30 - אקו מארחת את שאנן סטריט
00:30 - Orgonite
01:30 - BEMET

במת InDtronix
09:30 - Baba Guzamba
11:30 - נפולאון Vs אור לגויים (ספיישל קול הקמפוס)
14:00 - Monolingua (חד-לשוני)
15:00 - פדרו גראס
16:00 - Sol Monk+Jenny Penkin
17:00 - Offer Tiser+Gilli Da Kid
20:15 - Alek lee Experience
21:45 - Atalefim
22:45 - חומר אפל
23:30 - Hypnotic Discoteque

במת החיפושית
10:00 - Barbarossa Dj Set
11:00 - מנצ'ו והעשבים
12:00 - Deer John
13:00 - אל ארבייטה, ליאת דרור וניר בן גל
13:30 - Bobo DJ Set
16:00 - Oh! Sweet Somthin'
17:00 - דניאל קיצ'לס
18:00 - אולי דנון
19:00 - דיסקואלסטי
20:00 - תומגל @ מרכוס
22:30 - חאסי
23:00 - MC Ziffy $ Kvint
23:30 - ג'אז
00:00 - סיריוקי

יארח את ערן צור. יהוא ירון עם "דברים כבדים כמו כפרה"

» שבת, ה-21 באוקטובר

במת הקוף
10:00 - OSOG
11:00 - Anna RF
12:00 - Modern Phase
13:00 - The Great Machine
14:00 - Bucharest
15:00 - כהן & מושון מארחים את מיכאל סוויסה
16:00 - בינת אל פאנק
17:00 - Yemen Blues

OSOG בהופעה
יקבלו את שבת בבוקר. OSOG צילום: ליאור אבל

במת הפיל
09:30 - Jon
10:30 - Trust A Lady מארחים את תומר ישעיהו
11:30 - Shalosh
12:30 - Magi
13:30 - Bones Garage
14:30 - Appetizer Cheesecake
15:30 - Slumz Jam

במת InDtronix
09:30 - שורשים במדבר (ספיישל קול הקמפוס)
11:00 - Markey Funk
12:30 - Ladies On Records
14:00 - Haled Vs Nachum

במת החיפושית
10:00 - DJ Ramzy Al Spinoza
11:30 - ג'קי רימוך סמסון
12:30 - Dunes

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>