1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

פסטיבל הפסנתר 2017

למועדי המופעים
כל משתתפי פסטיבל הפסנתר
כל משתתפי פסטיבל הפסנתר צילום: מנחה נופה

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, ישראלי מחיר: מחירים משתנים

פסטיבל הפסנתר חוזר בפעם ה-19 ויתקיים השנה בין ה-8 ל-11 בנובמבר 2017 במוזיאון תל אביב לאמנות. הפסטיבל המפורסם הוא פרי שיתוף פעולה של עיריית תל אביב עם המון ווליום והזאפה. כמו תמיד, הפסטיבל יהיה גדוש בהופעות בהופעות של מיטב האמנים הישראלים ובמופעים מיוחדים, הפקות ייחודיות ואירועי מחווה שונים. מעל 250 משתתפים יהיו השנה בפסטיבל, שייקחו חלק בלא פחות מ-55 מופעים שונים. ההופעות יתקיימו באולמות שונים במוזיאון תל אביב (אולם רקנאטי, אולם אסיא, אולם קאופמן, גלריה מיזנה בלומנטל וכו') ובאולמות תיאטרון הקאמרי.

» אליעד סיפק מוזיקה לדור הפלזמה
» נקמת הטרקטור הפגינו אותנטיות
» רונה קינן נתנה תקווה על הפסנתר
» לוח הופעות היום
» מדור מוזיקה עכבר העיר

אז מי יהיו השנה הכוכבים על או על יד הקלידים? בין הפקות המקור המיוחדות של השנה הקרובה תהיה הופעה של עברי לידר עם המופע "שיחות על אהבה", אביב גדג' עם המופע "כמו נפש", מוקי עם המופע "באמת ומקרוב,, שמעון בוסקילה, ריקי גל, ריף כהן, גארדן סיטי מובמנט, החצר האחורית במופע השקה לאלבום החדש, רוקפור שיארחו את מיכה שטרית ונסרין קדרי עם מופע קלאסיקות מאגן הים התיכון. בנוסף, הפסטיבל השנה יתחיל במסורת חדשה שבו תתקיים הצדעה ליוצר מוערך שבדרך כלל לא זוכה לחשיפה במרכז הבמה, ולכבוד הפעם יזכה הפסנתרן, המלחין והמעבד עדי רנרט.

דני רובס ושלמה גרוניך, פסטיבל הפסנתר
אגדות. דני רובס ושלמה גרוניך צילום: מנחה נופה

בגזרת מופעי המחווה יבלטו השנה שלישיית קצת אחרת (שלמה גרוניך, שם טוב לוי ושלמה יידוב) במופע איחוד נדיר, ג'יין בורדו שיערכו מופע מחווה לשלישיות הגדולות, עמיר לב במופע מיוחד לכבוד 20 שנה לאלבום "פעם בחיים", מופע מחווה ללאונרד כהן, נעם רותם במופע עשור לאלבום "עזרה בדרך" שבו יארח את אסף אמדורסקי. הפסטיבל יכלול גם כמה שיתופי פעולה מסקרנים ומיוחדים - יזהר אשדות במופע משותף עם משה לוי, רבע לאפריקה עם אריאל זילבר, רותם כהן שיארח את דנה ברגר, דני רובס שיארח את נתן כהן ורוני דלומי ואנסמבל גלעד אפרת שיארח את הפסנתרנית ענת פורט.

צפו במופע של מוקי מתוך מסיבת העיתונאים של פסטיבל הפסנתר:

הופעות נוספות שיתארחו השנה במוזיאון יהיו של האמנית הבינלאומית Mary Ocher, הפסנתרן פטר בנס, המופע המשותף של חוה אלברשטיין ושלומי שבן, יונתן רזאל והתזמורת הסימפונית ראשון לציון, עדי אולמנסקי, יהוא ירון שיארח את נעמי חשמונאי, לונא אבו נסאר, רועי פרייליך, המסך הלבן, נועם בנאי, תמרדה, פלורה, להקת "לא" שיארחו את ספי אפרתי, איה זהבי פייגלין, קרן טננבאום, דניאל מורשת שיארח את אליאנה תדהר ולי בירן, דודי בר דוד ורוני פרי.

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>