1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

אירוסמית' בישראל 2017

למועדי המופעים
להקת הרוק אירוסמית' יושבת על ספסל
צילום: Zack whitford

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, רוק מחיר: 250 שקלים במכירה מוקדמת, 770 שקלים לגולדן רינג, 870 שקלים ל-VIP. למחזיקי אמריקן אקספרס - 670 שקלים לגולדן רינג, 720 שקלים ל-VIP

להקת אירוסמית' (Aerosmith) תגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב-17 במאי 2017 בפארק הירקון בתל אביב. מחירי הכרטיסים להופעה של סטיבן טיילר והחברים יעלו 250 שקלים במכירה מוקדמת ויעלו לאחר מכן ל-290 שקלים. מי שירצה לשדרג לכרטיסי גולדן רינג ייפרד מ-770 שקלים, ומי שיחשוק בכרטיסי VIP יאלץ לשלם 870 שקלים, כשמחזיקי אמריקן אקספרס יוכלו ליהנות מהנחות. מדובר בהופעה סופר-חגיגית, שכן זהו סיבוב הופעות הפרידה של הלהקה, הידוע בכינוי "Aero-Vederci Baby". על פי ההערכות, חברי אירוסמית' יגיעו לישראל כמה ימים לפני המופע על מנת לעבוד על סיבוב ההופעות.

» מי עוד מגיע לארץ בשנה הקרובה?

» לוח הופעות היום

» עוד מוזיקה בעכבר העיר

אירוסמית' היא ההגדרה המדויקת לאגדת רוק. ההרכב הוקם בשנת 1970 בבוסטון, ארצות הברית, על ידי סטיבן טיילר, ג'ו פרי, טום המילטון, ג'ואי קרמר ובראד וויטפורד. מלבד תקופות קצרות של פיצול ופירוק, כל חברי ההרכב נמצאים בו עד היום. אלבומם הראשון, שנשא את שם ההרכב, יצא בשנת 1973, ומאז הוציאו 14 אלבומים נוספים, האחרון שבהם ב-2012. בין הלהיטים הגדולים של הלהקה אפשר לציין (ולקוות שיבוצעו בארץ) את "Cryin'", "Crazy", "I Don't Want To Miss A Thing", "Dream On" ו-"Walk This Way". על הבאתם לישראל אחראית חברת Bluestone.

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>