1. מוזיקה
  2. לוח הופעות

פאטבוי סלים בישראל 2017

להזמנת כרטיסים ומועדי המופעים
פאטבוי סלים רוכן מעל קונסולת המוזיקה
מהגדולים של הניינטיז. פאטבוי סלים צילום: יח"צ

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, אלקטרוני מחיר: 249 שקלים במכירה מוקדמת, 279 שקלים לאחר מכן, 429 שקלים לכרטיסים VIP.

העדכונים על הופעות מחו"ל ממשיכים בקצב שיא ועכשיו מצטרף שם נוסף לרשימה - הדיג'יי והמוזיקאי פאטבוי סלים (Fatboy Slim) יגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב-12 במרץ 2017 בהאנגר 11 בתל אביב. מחירי הכרטיסים להופעה של האיש והאגדה יעלו 249 שקלים במכירה מוקדמת ולאחר מכן יקפצו ל-279 שקלים, בעוד שכרטיסי VIP יעלו 429 שקלים. פתיחת דלתות בשעה 16:00 והדיג'יי יעלה ב-21:00, למופע שהוא שילוב של תקלוט עם וידאו ארט. מצטרפים נוספים לליינאפ יוכרזו בקרוב.

» מחתימים דרכון: הופעות חו"ל בדרך לישראל
» לוח הופעות היום
» מדור מוזיקה עכבר העיר

פאטבוי סלים, הלוא הוא נורמן קוק, מגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות בכל העולם, בו הספיק להרים מופע 360 באיצטדיון ה-O2 בלונדון ולתקלט סט על החומה הסינית. קוק החל את דרכו המוזיקלית כבסיסט בלהקת האינדי-רוק The Housemartins, וב-1989 פנה לקריירת סולו עם הלהיט "Blame It On The Bassline". בשנים העוקבות הקים את ההרכבים Beats International ו-Freak Power, וב-1995 התחיל לעבוד תחת שם הבמה Pizzaman והוציא אלבום האוס שזכה להצלחה גדולה.

אחד מהשיאים. פאטבוי סלים עם "Weapon Of Choice":

להיטיו המפורסמים כוללים בין היתר את "Right Here, Right Now", "Praise You", "Eat Sleep Rave Repeat", "Eparrei" ו-"Rockafeller Skank" שכבשו מצעדים ברחבי העולם, ו-"Weapon of Choice" שזכה להצלחה עם קליפ בכיכובו של השחקן כריסטופר ווקן. ב-2016 השתתף פאטבוי סלים בפסטיבל גלסטונברי והפך לאמן היחיד שהופיע בפסטיבל 17 שנה ברציפות.

אגדה בתחומו. פאטבוי סלים עם "Right Here, Right Now":

איפה ומתי

  • הזמנת כרטיסים מהירה

  • אירועים בכל הארץ

    עכבר EXTRA

    לעוד כרטיסים במתנה >>