1. מוזיקה
  2. כתבות

סוזן בויל כובשת את יוטיוב: 11 מיליון צפיות ב-4 ימים

כשסוזן בויל, סקוטית אפרורית בת 47 שמעולם לא התנשקה, עלתה על במת "כוכב נולד" הבריטית, כולם צחקו. כשהיא התחילה לשיר, אפילו השופטים פערו את פיהם בתדהמה

כשהסקוטית האפרורית סוזן בויל, עובדת כנסייה בת 47 שמעולם לא התנשקה, נרשמה לתחרות הכשרונות הטלוויזיונית "Britain's got talent" - אנשים לעגו לה. גם השופטים בתכנית הודו שבמבט ראשון היא נראית כמודחת בטוחה, מתמודדת נטולת כריזמה או זוהר. כשהצהירה על הבמה שתמיד חלמה להיות זמרת מקצועית, הקהל צחק. 

אבל אז היא פתחה את הפה והתחילה לשיר.

יוטיוב: סוזן בויל מזנקת ל-25 מיליון צפיות, בדרך לאופרה וינפרי 

הביצוע של בויל לקלאסיקה "I dreamed a dream" מהמחזמר "עלובי החיים" הותיר את שלושת שופטי התחרות פעורי פה בעוד הקהל נעמד על רגליו בתשואות. "זו ההפתעה הגדולה ביותר בשלוש העונות של התכנית", אמר השופט פירס מורגן, ועל פניו של סיימון קאוול, ששופט גם ב"אמריקן איידול" בארה"ב, נרשמה תדהמה.

תוך ארבעה ימים זכה הביצוע המרשים של בויל לכ-8 מיליון צפיות ביוטיוב (בכמה סרטונים שונים), ועיתוני בריטניה מאוהבים. עוד לפני שהתחיל הסיבוב השני של מיוני התכנית, בויל כבר אישרה כי היא נמצאת במגעים ראשוניים עם חברת התקליטים של סוני. פול פוטס, מוכר טלפונים אלמוני שזכה בעונה הראשונה של התכנית, הפך ללהיט בינלאומי, וכבש את המקום הראשון ב-15 מדינות.

צפו בביצוע של סוזן בויל שכובש את בריטניה:

תגיות

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>