1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

הדרדסים 2 Smurfs 2

פרטים

ז'אנר: סרטים, אנימציה, קומדיה מועד יציאה: 01.08.2013 ארץ: ארה"ב שפה: אנגלית, תרגום לעברית אורך: 90 דקות בימוי: ראג'ה גוסנל שחקנים: אלן קאמינג, כריסטינה ריצ'י, קייטי פרי, האנק עזריה, ניל פטריק האריס, אנטון ילצ'ין, ברנדן גליסון, ג'ונתן וינטרס תסריטאי: ג'יי דיוויד סטם, דיוויד אן וויס, ג'יי שריק ודיוויד רון

מועד עליית הסרט: 1.8.2013

"הדרדסים 2" הוא סרט ההמשך ל"הדרדסים" משנת 2011. הפעם העלילה תתמקד בגרגמל שחוטף את חברתם של הדרדסים כדי להשתמש בה להפיכת יצורים מרשעים לדרדסים אמיתיים.

בסרט הזה שמשלב אנימציה ודמויות חיות הקוסם הרשע גרגמל יוצר כמה יצורים דמויי דרדסים מרושעים שנקראים השטותניקים שהוא מקווה שיעזרו לו לרתום את תמצית הדרדסים הקסומה. לדאבונו וכעסו הרב, הוא מגלה שרק דרדס אמיתי יכול לתת לו מה שהוא רוצה, ורק כישוף סודי שהדרדסים יודעים יכול להפוך את השטותניקים לדרדסים אמיתיים. כדי להשיג את מטרתו, גרגמל חוטף את דרדסית ולוקח אותה לפריז, היכן שהוא זכה להערצה של מיליונים כקוסם הגדול בעולם. אין נוף פריזאי שגרגמל לא יחקור במסעו, כאשר דרדסבא ושאר הדרדסים דולקים בעקבותיו על מנת להציל את דרדסית. האם דרדסית, שתמיד הרגישה שונה משאר הדרדסים, תמצא קשר חדש עם השטותניקים? או האם הדרדסים ישכנעו אותה שאהבתם אליה היא כחולה באמת?

"הדרדסים 2" מבויים על ידי ראג'ה גוסנל ("ביג מאמא" ו-"הצ'יוואווה מבוורלי הילס"). בסרט יככבו אלן קאמינג, כריסטינה ריצ'י, האנק עזריה, ניל פטריק האריס, אנטון ילצ'ין, ברנדן גליסון וג'ונתן וינטרס.

"הדרדסים 2" - הטריילר:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>