1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

סופרמן: איש הפלדה Man of Steel

פרטים

ז'אנר: סרטים, הרפתקאות, מדע בדיוני מועד יציאה: 20.06.2013 ארץ: ארה"ב שפה: אנגלית, תרגום לעברית בימוי: זאק סניידר שחקנים: הנרי קביל, איימי אדמס, מייקל שאנון, כריסטופר מלוני, לורנס פישבורן, דיאן ליין, איילת זורר, קווין קוסטנר, ראסל קרואו תסריטאי: דיויד ס. גויר, ג'ונתן נולן

מועד עליית הסרט: 20.6.2013

הסרט "סופרמן: איש הפלדה" מעניק הצצה לצעירותו של קלארק קנט, שאומץ בילדותו על ידי ג'ונתן ומרתה קנט לאחר ששוגר בחללית לכדור הארץ מהכוכב קריפטון שהושמד. עוד כילד, הוא מתחיל לגלות שיש לו כוחות על, ומרגיש מנוכר מבחינה חברתית. בהמשך הוא מגלה שיש סיבה לכך שהוא נמצא בכדור הארץ, ומגשים את ייעודו כגיבור על לאחר שהעולם מותקף על ידי כוח חייזרי הגנרל זוד. קולו של קווין קוסטנר כג'ונתן קנט, אביו המאמץ של סופרמן, מכריז על כך שיום אחד יהיה על בנו לבחור איזה אדם הוא רוצה להיות, ואילו קולו שלראסל קרואו, שמגלם את אביו הביולוגי של סופרמן, ג'ור אל, מכריז שההמונים ינסו ללכת בעקבותיו.

על הסרט, שהינו איתחול של סדרת סרטי "סופרמן", חתום במאי הקולנוע זאק סניידר ("השומרים") ובעמדת המפיק והתסריטאי ניצב כריסטופר נולאן (במאי טרילוגיית "האביר האפל"). לתפקיד הראשי לוהק השחקן הבריטי, הנרי קאוויל. לצידו ניצבים איימי אדמס (שמגלמת את לויס ליין), מייקל שאנון (בתפקיד הנבל), קווין קוסטנר (ג'ונתן קנט), דיאן ליין (מרת'ה קנט), ראסל קרואו (ג'ור אל) ואיילת זורר בתפקיד לארה לור-ואן, אמו הביולוגית של סופרמן.

נבחרת הכוכבים כוללת גם את לורנס פישבורן דמותו של פרי ווייט, עורך עיתון ה'דיילי פלאנט' והבוס של קלארק קנט ולויס ליין. דמותו של ווייט הופיעה לראשונה בתסכית הרדיו "הרפתקאות סופרמן" ב-1940 ומשם אומצה אל הקומיקס, ופישבורן שיהיה השחקן השחור האפרו-אמריקאי הראשון שיגלם את הדמות.

"סופרמן: איש הפלדה" - הטריילר:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>