1. סרטים
  2. ביקורות סרטים

ממלכת אור הירח Moonrise Kingdom

פרטים

ז'אנר: סרטים, דרמה מועד יציאה: 31.05.2012 ארץ: ארצות הברית שפה: אנגלית, תרגום לעברית בימוי: ווס אנדרסון שחקנים: ג'ארד גילמן, קארה הייוורד, ברוס וויליס, אדוארד נורטון, ביל מוריי, פרנסיס מקדורמנד, טילדה סווינטון, ג'ייסון שוורצמן, הרווי קייטל תסריטאי: ווס אנדרסון, רומן קופולה

מועד עליית הסרט: 31.5.2012

אי שם באי קטן בצפון מזרח ארצות הברית, באמצע שנות ה-60 התמימות שלפני וייטנאם וילדי הפרחים, קבוצת ילדי צופים אמריקאית יוצאת למחנה קיץ. ביניהם גם סאם, ממושקף וחכם לגילו, שאיבד את הוריו בתאונה ומתגורר זמנית אצל משפחה אומנת. כבר שנה הוא מחכה למחנה הקיץ, לאחר ששנה קודם לכן הוא פגש במחנה את סוזי המתגוררת על האי עם הוריה הלא מתפקדים ושלושת אחיה. בשנה שחלפה הם ניהלו קשר מכתבים כפי שרק ילדים יכולים, ותכננו לפרטי פרטים בריחה משותפת - תכנית אותה הם מוציאים לפועל בעזרת סירת קנו, אולר צבאי, פטיפון העובד על בטריות, מזוודה מלאת ספרים וחתול.

בעקבות זוג המאוהבים "הנמלטים" יוצאים למרדף קשוח השריף המקומי (ברוס וויליס), רווק מזדקן ובודד, מדריך צופים זוטר (אדוארד נורטון), הוריה המסוכסכים של סוזי (פרנסיס מקדורמנד וביל מארי), "שירותי הרווחה" (טילדה סווינטון), מרכזנית טלפונית גלמודה וחבורה של ילדי צופים נאמנים.

ממלכת אור הירח, סרטו של הבמאי ווס אנדרסון, נבחר לפתוח את פסטיבל קאן 2012. אנדרסון, הנחשב לאחד היוצרים היצירתיים והמוערכים שפועלים כיום בקולנוע האמריקאי, כתב את התסריט יחד עם רומן קופולה - בנו של הבמאי פרנסיס פורד קופולה. בין סרטיו הקודמים של אנדרסון נמנים "משפחת טננבאום", "עמוק במים" ו"רכבת לדארג'לינג".

ממלכת אור הירח - הטריילר:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>