1. סרטים
  2. טריילרים חדשים

אורית פוקס: יש חיים אחרי הפורנו

כוכבנית הסיליקון שטרם הצליחה להוכיח את עצמה בתעשיית הבידור, מספקת לנו הצצה לחייה הבלונדינים בסדרה אינטרנטית חדשה. צפו בוידאו

אחרי שכתבה ספר אירוטי, הגישה תוכנית בערוץ "אגו" והשתתפה ב"אסקימו לימון", אורית פוקס לא עוצרת לרגע.

בשבוע האחרון עלתה סדרה אינטרנטית באתר פליקס העונה לשם "החיים הבלונדינים הדפוקים שלי", שמהווה מעיין אוטוביוגרפיה לכוכבנית הסיליקון שטרם הצליחה להוכיח את עצמה בתחום הבידור, אך עדיין לא אמרה נואש למרות הקטילות, הלעג והבוז.

הסדרה הקומית שנוטה לקיצוניות קלה, מביאה את סיפורה המתסכל של בלונדינית סקסית, שמנסה להתפרסם בזכות תפקידים "איכותיים" ומגלה שמיעדים אותה לתפקיד אחד בלבד - מלכת סקס לא אינטילגנטית בלשון המעטה. פוקס בעלת הנתונים הלא-טיבעיים לא מבינה איך עולם הבידור לא מגלה עניין בנפש הטהורה שלה ומתמקד רק בפאר היצירה המלאכותית.

לצידה של אורית עומד עומר (אשר סיוון), הסוכן הלא מקצועי שמנסה לשווק את אותה לתעשיית הפורנו, וכנענית (תמר ורון), חברתה הפרידמנית שמקנאה בלוליטה.שלא תטעו, הסדרה אומנם נשענת על הדמות הקומית הנלעגת, אך מנצלת את הבמה כדאי להסיט את אור הזרקורים לכיוונה של תעשיית הבידור הזולה, שמאלילה נשים המעוותות את עצמן בשם ה"יופי".

כל מה שנותר לנו הוא לאחל לאורית בהצלחה ולהזכיר לה שפאריס הילטון עשתה את זה לפני, ואף הצליחה לשלשל עוד כמה מיליונים לכסה.

צפו בפרק הראשון:

לעוד כתבות הרשמו לניוזלטר של עכבר העיר און ליין
נערות ג'יימס בונד: מי הכי סקסית?
מה שרה פיילין עושה בסרט פורנו?
איך אנג'לינה ג'ולי נראית בלי איפור?
פריס הילטון כפי שמעולם לא ראיתם

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>