1. ילדים
  2. הצגות ילדים

רובין הוד - תיאטרון אורנה פורת

למועדי המופעים
רובין הוד - תיאטרון אורנה פורת
צילום: כפיר בולוטין

פרטים

ז'אנר: הצגות, ילדים, מחזמר גילאים: 6-12 כוראוגרפיה: קים גורדון בימוי: צביה הוברמן מוזיקה: אמיר לקנר שחקנים: גל אמיתי/יותם קושניר, נעה בירון, חיים זנאתי/אלון פרידמן, ניר שטראוס, יוסי טולדו, גיא גרמן, טליה בן מזי"א, דוריס נימני, יקיר פורטל מחזאי: צביה הוברמן תפאורה: אדם קלר תלבושות: לימור הרשקו תאורה: מאיר אלון

"רובין הוד" הצגה מוזיקלית רבת משתתפים בהשראת האגדה האנגלית הידועה של תיאטרון אורנה פורת.

» הצגות תיאטרון אורנה פורת - לכל הפרטים
» 
ספרי ילדים - לכל הטורים
» 
הצגות ילדים - לוח המופעים המלא

רובין הוד חוזר מהמלחמה לאחוזת אביו באנגליה. כשהוא מגיע לעיר הולדתו יחד עם ויל, נושא כליו, הוא מגלה שהמצב השתנה - המלך ג'ון תפס את השלטון בכוח ומשליט שלטון דיכוי, מטיל מיסים רבים ועושק מהאנשים את כל הרכוש והתבואה. מריאן, אהבת נעוריו של רובין, מנסה לשכנע אותו להצטרף למאבק נגד המלך, אך רובין, שרוצה לחיות חיים שקטים ללא מלחמות, מנסה להימנע מעימותים עם המלך.

כשהמצב מחמיר ואנשים סביבו נפגעים, רובין אינו יכול יותר לצפות מהצד, והוא מצטרף לצעירים המסתתרים לאחר שברחו מבתיהם. הוא זוכה באמונם, מנסה לעזור להם לזקוף את קומתם, והופך למנהיג אנשי היער. לאחר שמריאן נתפסת על ידי המלך, רובין יוצא אל טירת שרווד כדי לשחרר אותה. הוא משתלט על הטירה ומאלץ את המלך להיכנע ולחתום על הסכם שבו הוא מעניק לעם זכויות שלא היו לו מעולם.

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>