1. ילדים
  2. הצגות ילדים

פסטיבל צלילי ילדות - סוכות 2017

התנ"ך חי בסרט
הפקת הדגל של הפסטיבל. התנ"ך חי בסרט בפסטיבל צלילי ילדות 2017 צילום: תומר לופסקו ואילן

פרטים

ז'אנר: ילדים, הצגות, פסטיבל, מוזיקלי גילאים: מגיל 3 ומעלה מחיר: 98-45 שקלים

פסטיבל צלילי ילדות 2017 חוזר השנה לתיאטרון חולון בחול המועד סוכות, בימים ראשון-שלישי, 10-8 באוקטובר 2017, ויכלול מופעים מיוחדים והפקות מקוריות לילדים וכל המשפחה בהשתתפות מיטב האמנים, התזמורות והיוצרים בתחום הילדים ובכלל.

» סוכות 2017 - לכל האירועים והכתבות

לוח מופעים

» "התנ"ך חי בסרט"  - הפקת הדגל של הפסטיבל השנה בניצוחו של ד"ר אורי לשמן ובהשתתפות דביר בנדק ועינת אזולאי, עם התזמורת הסימפונית חיפה. קונצרט מולטימדיה המשלב אנימציה וטקסטים, במהלכו יסופרו סיפורי הבריאה, המבול, יציאת מצרים, מגדל בבל ועוד. במהלך המופע ייחשפו הילדים ליצירותיהם של דבוז'אק, ביזה, קורסקוב, הנדל, חאצ'טוריאן ואחרים, וגם אל שירים של מלחינים ישראלים כמו סשה ארגוב, מתי כספי ועוד.
איפה: אולם 1.
מתי: יום ראשון, 8 באוקטובר ב-18:00.
כמה: 90-65 שקלים.

» "אוצר השירים" (מדיטק) - מופע מוזיקלי המשלב שירים ותיאטרון, פרי יצירתו של חנוך רעים. במופע יבוצעו השירים המוכרים שכולנו שרים כבר מאה ועשרים שנה לצד קטעי קישור ההופכים אותו  להצגה קטנה ומאולתרת שבמרכזה סיפור על כלב שהשניים מוצאים  ומטפלים בו, ויוצאים אתו לטיול במכונית שצמחה בגינה. ההצגה לגילאי 3 ומעלה.
איפה: אולם 1.
מתי: יום ראשון,  8 באוקטובר, ב-17:00.
כמה: 55-45 שקלים. 

אוצר השירים
מוזיקה חגיגית. אוצר השירים בפסטיבל צלילי ילדות צילום: חנוך רעים

» "עכבר העיר ועכבר השדה" (תיאטרון אורנה פורת) - הפקה המבוססת על משלי איזופוס בעיבוד חדש. בובי וצ'ופצ'יק הם שני עכברים שגדלים כחברים הכי טובים, עד שדרכיהם נפרדות - בובי עובר לגור בעיר הגדולה, וצ'ופצ'יק משתקע בטבע, בשדה הפתוח. לאחר שנים בובי מגיע להתארח אצל חברו. צ'ופצ'יק נרגש מהמפגש, אך בובי סובל מהביקור, מהאוכל ואפילו לישון אינו מצליח. שני החברים מבינים שלא כל מה שטוב לאחד בהכרח טוב לשני ושלכל אחד מתאים משהו אחר. לגילאי 4 ומעלה.
איפה: אולם 2.
מתי: יום ראשון, 8 באוקטובר ב-17:30.
כמה: 55-40 שקלים.

תיאטרון אורנה פורת, עכבר העיר ועכבר השדה
כל אחד והמקום שלו. עכבר העיר ועכבר השדה" בפסטיבל צלילי ילדות" צילום: יוסי צבקר

» "פסנתר הזמן" - אסי ישראלוף ואבי גרייניק במופע השוזר שירים מהקלאסיקה הישראלית, לצד שירים חדשים בליווי להקת נגנים. המופע מפגיש את הילדים עם לאונרדו דה וינצ'י, וויליאם שייקספיר, נעמי שמר ואחרים.
איפה: אולם 1.
מתי: יום שני, 9 באוקטובר ב-18:00.
כמה: 70-55 שקלים.

פסנתר הזמן
בין מוזיקה לאמנות. "פסנתר הזמן" בפסטיבל צלילי ילדות צילום: טל שחר

» "הנסיכה ובועות הסבון" - בכורה של ההצגה מאת ובבימוייה של יעל בת אנוש. מופע צבעוני המשלב סיפור אגדה עם בועות סבון ותיאטרון תנועה. בממלכה רחוקה שלט מלך טוב לב, עם ביתו נועה שאהבה יותר מכל להפריח בועות סבון. יום אחד, בהגיעה לגיל 10,  המלך היה צריך לנסוע בדחיפות מחוץ לממלכה. הוא ביקש מראש הממשלה להחליף את מקומו בהיעדרו, ומביתו שבמקרה חירום, תפריח בועות סבון מראש ההר. לגילאי 3 ומעלה.
איפה: אולם 3.
מתי: יום שני, 9 באוקטובר ב-17:00.
כמה: 55-45 שקלים.

» "אם פתאום אפגוש אריה" (תיאטרון חיפה) - שירי חיות וסיפורים מאת משוררים אהובים, על פילה מנוזלת מאת לאה גולדברג, זבוב שעזב לבלי שוב מאת מיריק שניר, החתול בלעם שלתוך פיהוק נעלם מאת נורית זרחי, זברה וג'ירף מפטפטים על נקודות ועל פסים מאת שלומית כהן אסיף, הסוד של הקיפוד מאת רות אורן, זנבות שנקשרו מאת שירה גפן ועוד נביחות וקרקורים מאת טובי המשוררים. לגילאי 3 ומעלה.
איפה: אולם 1.
מתי: יום שלישי, 10 באוקטובר ב-18:00.
כמה: 70-50 שקלים.

מתוך ההצגה אם פתאום אפגוש אריה
מיטב השירים בהצגה אחת. "אם פתאום אפגוש אריה" בפסטיבל צלילי ילדות צילום: יואב איתיאל

» "ילדים שרים 70" - מופע המבוסס על שירי הילדים מקום המדינה ועד היום. במופע מפעילי תיבת השירים הותיקים מתגעגעים כבר לעלות על הבמה לתחרות בין השירים והסגנונות של פעם. אך הם מגלים שאת שיר ההורה מחליפים היום  מקצבי הראפ והיפ הופ. תוך כדי שירה ומשחק הם מגלים כי השירים החדשים יפים וגם לשירי הילדים של פעם יש קסם רב.
איפה: אולם 2.
מתי: יום שלישי, 10 באוקטובר ב-17:30.
כמה: 60-50 שקלים.

» "בלאקסטאר וספייסי משגעים את הגדולים" - בלאקסאטר וספייסי הם שני ילדים ילדים שובבים שאוהבים לעבוד על כולם, לצחוק, לשיר ראפ, לרקוד, לעשות תחרויות חרוזים, ובלי להתכוון לפתור בעיה או שתיים. לגילאי 3 ומעלה.
איפה: אולם 2.
מתי: יום שלישי, 10 באוקטובר ב-17:00.
כמה: 55-45 שקלים.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>