1. ילדים
  2. הצגות ילדים

פסטיבל יפו להצגות ילדים - סוכות 2017

שמוליקיפוד
צילום: לואיס וויל

פרטים

ז'אנר: ילדים, פסטיבל, הצגות מחיר: מבוגר -40 שקלים, ילד - 50 שקלים, סדנה - 5 שקלים, מופעי חוצות - חינם

במהלך חג הסוכות, בימים חמישי עד שבת, 14-12 באוקטובר 2017, יתקיים בתיאטרון יפו הפסטיבל ה-11 להצגות ילדים. במשך שלושה ימים יתארחו בתיאטרון הצגות בעברית, ערבית, דו לשוני וללא מילים. בנוסף יתקיימו מופעי חוצות בחינם ברחבת התיאטרון. ההצגות נשענות על אלמנטים מוזיקליים וויזואליים המובנים לדוברי כל שפה, ומיועדות לכל המשפחה.

» סוכות – לכל האירועים, הפסטיבלים וההמלצות לחג
» איפה אוכלים בחול המועד סוכות?
» המדריך המלא לפסטיבלי מוזיקה לסוכות
» פסטיבלי ילדים בסוכות
» עד 30 שקלים: איך להעביר את סוכות בזול?

לוח ההצגות

» "המלך הלך לישון" (בעברית) - הצגה בבכורה. מה קורה בממלכה שבה המלך האהוב והמסור, לפתע נרדם? לא מתעורר ולא קם. המלך ממשיך לחלום, למרות שיועציו ונתיניו ניסו כבר הכל. מה יעשו עכשיו? 
מתי: יום חמישי, 12 באוקטובר ב-10:00.
למי מתאים: מגיל 5 ומעלה.

» מבעבעים מסביב לעולם (בג'יבריש) - מופע חוצות בכניסה חופשית של תיאטרון רחוב מבעבע. מיסטר פוג ומשרתו פספרטו יוצאים למסע מסביב לעולם בכדור פורח. בכל ארץ אליה הם מגיעים הם נסחפים לחוויה אותנטית מקומית, מהמוזיקה והתרבות המחוברים למקום. ההצגה משלבת תיאטרון פיזי, ליצנות, חפצים ובועות סבון.
מתי: ימים  חמישי-שבת, 14-12 באוקטובר ב-11:00
למי מתאים: מגיל 2 ומעלה.

» "שתיים" (בעברית וערבית) - קומדיה דו לשונית על מפגש של שפות, תרבויות ועל גבולות התיאטרון. שתי שחקניות מנסות לחולל קסם על במה ריקה. אחת דוברת ערבית והאחרת עברית. סיפור מצחיק ומסתורי על שתי ילדות עצובות ותיאטרון נטוש.
מתי: יום חמישי, 12 באוקטובר ב-12:00.
למי מתאים: מגיל 6 ומעלה.

שתיים
מפגש בין שפות, תרבויות וילדות. שתיים צילום: אישראק חג'ו

» "שה... שה... שמבוקי" (בעברית) - מופע חוצות בכניסה חופשית. המופע משלב אינטראקציה שוטפת עם הקהל, אילתור ושימוש במתנדבים בוגרים אשר הופכים להיות כוכבים במופע בו הם צופים. בנוסף, יופיע להטוטן על חד אופן שילהטט עם שלושה לפידים בוערים וכל זה על חבל דק.
מתי: יום חמישי, 12 באוקטובר ושבת, 14 באוקטובר ב-13:00.
למי מתאים: לכל המשפחה.

» "בובות ומפלצות" (בערבית ואנגלית) - הצגה מוזיקלית ללימוד השפה האנגלית בשיתוף החברה הבריטית "Fun Songs". שתי מפלצות בורחות מהכוכב שלהן צ'יקוקו לאחר שנהרס, מחפשות בית חדש, נוחתות על כדור הארץ ונפגשות עם הבובות "בריטי" ו"פיפי". יחד הם יוצאים למסע מרתק להכרת האחר.
מתי: יום שישי, 13 באוקטובר ב-10:00.
למי מתאים: לגילאי 7-10.

» "סלפי בדרך"  (בערבית) - מופע בכורה למחזה בנושא זהירות בדרכים. ההצגה מגוללת את סיפורם של שני בני עשר המתעמתים דרך הודעות בוואטס-אפ.  התקשורת ביניהם מתפתחת למשחק מסוכן בו הם מטילים זה על זו משימות מסוכנות כגון חציית כבישים שלא במעבר חצייה ואף חציית רמזורים באדום. הנער נפצע ומחליט להתנדב במשמרות הבטיחות.
מתי: יום שישי, 13 באוקטובר ב-12:00.
למי מתאים: לגילאי 6-10.

סלפי בדרך
זהירות בדרכים זה לכולם. סלפי בדרך צילום: אקטיבסטילס

» סדנת תיפוף וגוף (בערבית) - מופע חוצות ברחבת התיאטרון שכולל למידת מקצבים ותנועה, בהנחיית מוחמד קונדוס. הכניסה חופשית.
מתי: יום שישי, 13 באוקטובר ב-13:00.
למי מתאים: לכל המשפחה. 

» "אלף לילה ולילה" (בעברית) - ההצגה מורכבת מסיפורים שונים הלקוחים מהמבחר העצום של "סיפורי אלף לילה ולילה". הסיפורים מוליכים את המלך הכועס והפגוע ואת הקהל למסע הרפתקאות המסתיים בפיוס. תאטרון סיפור, המשלב מוטיבים ערביים ומערביים. 
מתי: שבת, 14 באוקטובר ב-10:00.
למי מתאים: מגיל 6 ומעלה.

» "שמוליקיפוד" (דו לשוני) - סיפור על חברות חוצת גבולות ושפות בין ילד וקיפוד. מבוסס על סיפור הילדים המוכר "שמוליקיפוד" מאת ט. כרמי. בערב גשום וסגרירי מאבד שמוליקיפוד, הקיפוד הקוצני, את דרכו בחיפוש אחר חבר לשחק איתו. הוא מוצא עצמו בחדרו של ילד חולה, שלגמרי במקרה מחפש גם הוא חבר. אבל מה לקיפוד ולילד? זה קוצני וזה עם שפעת, זה דובר עברית וזה ערבית, האם יצליחו להיות חברים?מתי: שבת, 14 באוקטובר ב-12:00.
למי מתאים: לגילאי 3-8.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>