1. ילדים
  2. הצגות ילדים

טררם קידס - כח המשאלות

פרטים

ז'אנר: ילדים, הצגות מחיר: 149 שקלים כוראוגרפיה: מירב שרעבי בימוי: דורון רפאלי מוזיקה: דורון רפאלי, הוד מושונוב, יותם שחטר שחקנים: יאיר צברי, תו יסקין, נורית מושקוביץ, תומר יפרח, אור משיח, דני קפול ומור כץ מחזאי: אבי רוזנבלום עיצוב תלבושות: מיכל מוטיל, שיר משעל עיצוב תפאורה: תפאורה ואביזרים: נתנאל רפאלי

קבוצת טררם במופע חנוכה מלא בתיפוף קצבי שמשלב מסרים חינוכיים וחברתיים. הפעם, עוברת חבורת טררם מסע מרתק, במהלכו לומדים הילדים שאם רק יאמינו בעצמם, יתגשמו כל משאלות ליבם.

ילדי חבורת "טררם קידס" אוהבים לשיר, לרקוד ולהשתולל, אבל פחות אוהבים לעשות שיעורים, ללכת לישון מוקדם ובכלל לציית לכללים שמכתיבים ההורים והמורים. יום אחד תוך כדי תיפוף הם מוצאים בחצר פח קסמים, מתוכו יוצא שדון חביב ומגניב שמעניק להם בתמורה לשחרורו, שלוש משאלות. הסיפור מסתבך כאשר הם נאלצים להסכים על משאלה אחת - שהעולם ייהפך לעולם של ילדים. כשמקיים השדון את המשאלה, הם נוכחים לדעת שזה לא היה רעיון כל כך טוב. העולם משתגע, הבלאגן חוגג, אין כללים ויש כאוס אחד גדול.במהלך המסע שלהם להחזיר את העולם לקדמותו, מתמודד כל אחד מהילדים עם הפחדים והחולשות שלו ומגלה את משמעות המילים כוח רצון ואמונה.

משתוללים על הבמה. טררם קידס וכח המשאלות . חנוכה 2013:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>