1. ילדים
  2. הצגות ילדים

מסעות אודיסאוס

למועדי המופעים
מסעות אודיסאוס
ספר מלא קסם. מסעות אודיסאוס צילום: כפיר בולוטין

פרטים

ז'אנר: ילדים, הצגות בימוי: שיר גולדברג מוזיקה: דניאל סלומון שחקנים: גלעד קלטר, נעם פרנק, נטע שפיגלמן/מיכל ויינברג, ויטלי פוקס/אלכסנדר סנדרוביץ', דניאל סטיופין, אורי יניב, יובל ינאי מחזאי: רועי חן

מסעות אודיסאוס היא הצגת ילדים של תיאטרון גשר בהשראת המיתוס הקלאסי של הומרוס. אבא אודי נוסע לעשרה ימים ומשאיר לבנו טל ספר קסום. "אם תקרא בספר הזה הזמן יעבור מהר יותר" הוא אומר לו. בספר מסופר על המלך אודיסאוס שיצא למלחמה וניצח. כעת הוא ממהר לשוב הביתה אל אשתו ובנו,  אבל דרכו חזרה מתארכת והופכת לאודיסאה מסע ארוך ורב תלאות.

» מה עושים עם הילדים בסופ"ש?
» המדריך המלא לטיולים לכל משפחה
» הצגות ילדים - לוח מופעים
»
לעוד המלצות ואירועים לילדים

אודיסאוס הגיבור המיתולוגי וחבריו האמיצים עוברים הרפתקאות, חלקן מפחידות, אחרות מצחיקות, וכל הרפתקה היא שיעור, משל או חלום המעלה תהיות. הם נאלצים להתמודד עם קיקלופ ענק וסירנות מפתות, לפתור חידות ולבחור בחירות, לחצות  את ממלכת המתים ולהרהר בחיי נצח, ויחד איתם גם הילד הממתין בבית והילדים היושבים בקהל. "מתי אבא יחזור?" שואל טל את אמא והיא מסבירה לו ש "לפעמים לחכות זאת גם אודיסאה".

האודיסאה של הומרוס היא לא רק מיתוס יווני עתיק היא גם הבסיס לכל סיפורי המסעות שאנו מכירים ויש בה גם סיפור משפחתי פשוט שנוגע לכולנו. אבא שמנסה להגיע הביתה ואמא ובן שמחכים בכל הכוח.

משך ההצגה: שעה ורבע ללא הפסקה.מומלץ לצפיה מגיל 5 ומעלה.

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>