1. ילדים
  2. אטרקציות לילדים

אתר החרמון

מבקרים מטיילים באתר החרמון
אתר החרמון צילום: שי קידר
  • כתובת: נווה אטיב
  • טלפון: 1599-550-560
  • שעות פעילות
    • ימי שישי ושבת: 8:00-16:00
    • בחודש נובמבר האתר פתוח באמצע השבוע לקבוצות מוזמנות מראש בלבד, ובסופי שבוע לקהל הרחב.
    • כניסת רכבים עד 15: 00 ועלייה לרכבל עד שעה 15:20.

פרטים

פרטים

אתר החרמון הוא אתר הסקי היחיד בישראל הממוקם על השלוחות הדרומיות של הר החרמון. המקום עצמו פתוח כל השנה, אך פעילות הגלישה מתאפשרת רק במשך מספר שבועות במשך החורף בהתאם לכמות המשקעים, גובה השלג ומזג האוויר.

» למדור ילדים עכבר העיר
» המלצות סופ"ש עם הילדים
» טיולים לשבת

האתר כולל 14 מסלולי גלישה בגובה 2,000 מטר מעל פני הים. במשך החורף כאשר תנאי מזג האוויר נוחים, ניתן לגלוש באתר באופן עצמאי, באמצעות מזחלות שלג ו/או במגלשות הרים. בעונת הקיץ ניתן לבקר במקום ולהשתתף בתצפיות ובסיורי טבע, כולל שימוש במסוע המבקרים.

אקסטרים על - לרשות הקהל רכבל מבקרים ומזחלות הרים, מסלול של ק"מ אחד עם 30 מזחלות שמגיעות למהירות של 45 קמ"ש. בתקופת השלגים יש מתחם מיוחד לילדים, שם הם יכולים לגלוש על מזחלות פלסטיק. 

ילדים מבלים בחרמון
אתר החרמון צילום: שי קידר

חדש בחרמון: אתגר בריחה בהר - בואו למצוא את נסיכת הקרח.

חדש בחרמון - אבובי שלג - גלישה מהנה לכל המשפחה (מגיל 5 ומעלה). 

אתר החרמון - פעילויות, שעות ומחירים

בחודש נובמבר 2017 אתר החרמון פתוח באמצע השבוע לקבוצות מוזמנות מראש בלבד, ובסופי שבוע לקהל הרחב.

איך מגיעים: עולים על כביש החוף ופונים במחלף זיכרון יעקב עד יקנעם. ביציאה מיקנעם פונים ימינה לצומת אלונים, שם פונים ימינה לכביש מספר 75. ברמזור השני פונים שמאלה לכיוון צומת הסוללים, שם יש לפנות שמאלה ומיד ימינה בכביש מספר 77 עד צומת גולני. בצומת פונים שמאלה לכביש מספר 65 עד צומת נחל עמוד. בצומת זו פונים ימינה לכיוון קריית שמונה עד צומת עמיעד. בצומת פונים שמאלה לכביש מספר 90 עד היציאה של קריית שמונה ומשם פונים ימינה לכיוון קיבוץ הגושרים. בכביש מספר 99 עוברים את הבניאס. לאחר מכן פונים שמאלה בגשר לכיוון נווה אטיב בכביש מספר 988 עד הכניסה של מגדל שאמס, שם פונים שמאלה לחרמון בכביש מספר 98. 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>