1. ילדים
  2. אטרקציות לילדים

בית הדבש והדבורה - קיבוץ יד מרדכי

  • כתובת: קיבוץ יד מרדכי, יד מרדכי
  • טלפון: 08-6720559 , 052-3923104

פרטים

פרטים

למדור הילדים של עכבר העיר און-ליין

בית הדבש והדבורה הוא מרכז המבקרים של מכוורת יד יד מרדכי המונה כ-5,000 כוורות.  ביקור במקום מהווה חלון ראווה לתוך עולמן של הדבורים, לכוורת ולשגרת עבודתם של הדבוראים. הביקור מתאים לכל המשפחה וכולל פתיחת כוורת מאחורי קיר זכוכית, מפגש עם דבוראים המדגימים את עבודתם, הסברים על הדבורים, על המבנה המשפחתי בכוורת ועל החיים בה, תצוגת כוורת זכוכית הממחישה את כל המתרחש בתוך הכוורות, צפייה בסרט המתאר את ייצור הדבש ופעולת הרדייה, המבקרים יטעמו סוגים שונים של דבש וייצרו נרות מדונג. כמו כן, יתקיימו הסברים על מוצרי הבריאות שמופקים מהכוורת, מזון מלכות, פרופוליס, פולן ועוד.

הפעילות בבית הדבש היא חלק מכרטיס משולב לפעילות בכל אתרי התיירות ביד מרדכי (נסיעה בטרקטור ועגלה, "קיבוץ של פעם", טיפוס על הטנק באתר שחזור הקרב וצפייה בחליבה ברפת).שעות הפעילות: בשבתות וחגי ישראל החל משעה 10:00 ועד 15:00 בכל שעה עגולה מתחילה פעילות. בשאר ימות השבוע בתיאום מראש.מחיר: 55 שקלים לילד, 50 שקלים למבוגר מלווה. ילד מגיל 2 חייב בכרטיס.

איך מגיעים: בצומת אשקלון ממשיכים דרומה כ 8 ק"מ. בצומת יד-מרדכי פונים ימינה לתוך הקיבוץ. לאחר השער שמאלה. "בית הדבש והדבורה" נמצא מימין לכביש, מול הרפת.

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>