1. ילדים
  2. כתבות

סוף סוף על המדף: בגד ים מושלם לתינוקות

נגה משל בדקה בשבילכם שלושה מוצרים חדשים לילדים- מה לחטוף מהמדף ועל מה אפשר לוותר?

כל כך הרבה מוצרים מזמנים לנו המדפים בחנויות הספרים והצעצועים, וכל כך מעט זמן (וכסף) יש לנו על מנת לברור מתוכם ולבחור לצאצאינו את המוצלחים שבהם. בשל כך גייסנו את נגה משל שמדי שבוע תלקט עבורכם שלושה פריטים חדשים על המדפים, שמבטיחים ניסים ונפלאות. האם גם מקיימים? אל תוותרו – חליפת בגד ים עם רוכסן פטנט בגדי הים של סאנווי עשויים מבדים מיוחדים החוסמים 98 אחוזים מקרינת השמש (קרניUVA  ו-UVB ולכן הם בבחינת פריט חובה בארונו הקיצי של כל זאטוט ישראלי. השנה הגדילה החברה לעשות ויצאה עם חליפת בגד ים לתינוקות עם רוכסן אלכסוני מלמעלה עד לקצה המכנסים, המאפשר החלפת חיתול נוחה ומהירה מבלי לשלוף את רגליו של התינוק מהאוברול. מדובר בפטנט ישראלי בלעדי שעונה בדיוק על ההגדרה "איך לא חשבו על זה קודם". כל כך גאוני, קל והגיוני. הרוכסן מוגן בפנים בשכבת בד כדי שלא יציק לתינוק והצבעים והדגמים שמחים, ססגוניים וכיפיים. יש כמובן גם דגמים מוצלחים גם לילדים ונוער. נו, עוד לא קניתם?חליפת בגד ים עם רוכסן אלכסוני של סאנווי, החל מ-89.99 שקלים. להשיג ב"שילב", "מגה ספורט", "קדס קידס" ובחנות הבית של החברה ברחוב המסגר 7 בהוד השרון. פרטים ב: www.sunwayswimwear.com. מגיל 3 חודשים. (צילום: טל טרי)

אל תתעקשו – פריכיות אורז וחטיפים מופחתי שומן רווי פריכיות אורז נחשבות למזון דיאטה בלתי מפתה, אך משום מה תינוקות ופעוטות מחבבים את המרקם היבשושי ואת חוסר הטעם שלהם, ונהנים לכרסם אותם. אולי הם מזכירים להם  ביסקוויטים יבשים ומוצרי "בייבי ביס" דמויי פתית שגם אותם הם מחבבים. את פריכיות האורז החדשות של Mana גם המבוגרים נהנו לכרסם בזכות תוספות כמו זרעי פשתן והחביב מכולם - גרעיני קצח שחורים, שגם מוסיפים עניין למראה הפריכית הלבנה וגם נותנים טעם וטוויסט. גם חטיף האפרופו ("פרונטו") האפוי של החברה שמנוני פחות ממוצרים מקבילים ומוצלח, כמו גם חטיפי תפוח האדמה "לבבות". אם תהיתם, החטיפים של Mana בעלי אחוזי שומן רווי מופחת העומד על 2-3%. פריכיות אורז של "מאנה", 4.99-5.99 שקלים, חטיף פרונטו, חטיף לבבות – 4.99 שקלים. להשיג ברשתות השיווק. מגיל שנה. (צילום: אפרת אשל)

אל תתפתו – יוצרים עולם יש המון פוטנציאל למשחק החדש של "סינפלי גוד" יוצרים עולם, אבל הוא קצת מתפספס. מדובר בשטיח לבד גדול מאוד (אולי אפילו גדול מדי אם רוצים לתלות אותו) שאליו מוזמנים הילדים להצמיד 90 צורות של דמויות, כבישים, אנשים, ים, צמחים, רכבת וכו' (גם הם מלבד) וליצור עיר/עולם משלהם. העניין הוא שהפריטים (שהשפע שלהם מבורך) לא נצמדים מספיק טוב לשטיח ובתלייה פשוט נוטים לנשור מטה. חיסרון שני הוא הצבעוניות הבעייתית – אחרי שפותחים את המארז (היפה, בשתי שקיות רב פעמיות נוחות לנשיאה) מגלים שכל העולם סובל מצבעים דהויים ולא מפתים. הצהוב והכתום חיוורים, התכלת מלוכלך והאדום לא שמח. חבל. מצפים בקוצר רוח לגרסה המשופרת כי בסך הכל מדובר באחלה משחק."יוצרים עולם". 250 שקלים. להשיג ברשת "שילב". מגיל 3.(צילום: יסמין ואריה)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>