1. ילדים
  2. פעילויות לילדים

סדנאות להורים ותינוקות במתחם פיצקל'ה

למועדי המופעים
מתחם פיצקל'ה
סדנאות להורים ותינוקות במתחם פיצקל'ה צילום: יח"צ

פרטים

גילאים: לידה - חצי שנה, חצי שנה – שנה מחיר: הכניסה חופשית

מתחם פיצק'לה בקניון שבעת הכוכבים מקיים לאורך כל השבוע סדנאות במתחם, השמות דגש על פיתוח עולמו החווייתי של הפעוט, עידוד וטיפוח כישוריו הרגשיים, התפיסתיים, היצירתיים והמוטוריים, וכן על העשרת ושיפור הקשר ההורי עם הילד. 

» מדור ילדים - לכל הארועים והכתבות
» שבעה ספרים מומלצים לפעוטות
» מתחמי הג'ימבורי הכי שווים בארץ
» איפה תמצאו חוגי שחייה לפעוטות במרכז?

» מתלבשים על הרשת: חנויות אונליין מומלצות

לוח הסדנאות:

"דואט" ו"בקצב פעוט" בהנחיית איריס זינגר - מפגשים חווייתיים מוזיקליים, החושפים את הילדים לעולם של צלילים, מקצבים, שירים ודקלומים. המפגש נועד לפתח את היכולת הרגשית והמוזיקלית של הילד, את הדמיון, הסקרנות והקואורדינציה ולחזק את הקשר בין ההורה לילד, תוך הקפדה והתחשבות בקצב האישי. תוך כדי הפעילות, הפעוט וההורה עוברים עיסוי קולי, מדיטציה, הרפיה, אשר עוזרים לתחזוקה וריפוי יחד עם ההורים. השירים במפגשים הם מקוריים ונכתבו עלי ידי איריס זינגר.
שעות הפעילות: סדנת "דואט עם תינוקות" - כל יום שני ב-16:45 ו-17:30. סדנת "בקצב פעוט" - כל יום שלישי ב-10:15 ו-11:00.

"התפתחות בתנועה" ו"לגדול בתנועה" בהנחיית גלי - תוך כדי חיזוק השרירים ושיפור היכולת המוטורית של הילד, יוכלו להתחזק גם ההורים, ילמדו להתכופף נכון ולשאת את הילד. תוך משחק, שימוש באביזרים מגוונים ובליווי מוזיקה. בסדנת "לגדול בתנועה" המשתתפים יתעמלו ויחזקו את הגוף עם מוזיקה ואביזרים שונים, ויהפכו את ההתעמלות לחוויה טובה ומשותפת לילד ולהורה. הסדנה עובדת על פיתוח כישורים ומיומנויות מוטוריות בסיסיות, חיזוק השרירים ושיפור היכולת המוטורית של הילד.
שעות הפעילות: "התפתחות בתנועה" - כל יום שני ב-10:15 ו-11:00. "לגדול בתנועה" - כל יום רביעי ב-16:45 ו-17:30.

"מגע קולי עם תינוקות" בהנחיית איריס יוטבת - הסדנה מיועדת לתינוקות עד גיל שנה. שילוב של קול ומגע מסייע לתינוקות בהתפתחות המוטורית, בבעיות עיכול, בשינה, בצינון ובהרגעה כללית. הפעילות משלבת צלילים ושירים עם עיסויים, הפעלת הגוף, קצב וריקוד, נשימות והרפייה, חיוך וחיבוק. כמו כן תורמת להורים בחשיבה חיובית ומנוחה.
שעת הפעילות: כל יום רביעי ב-11:30.

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>