1. ילדים
  2. פעילויות לילדים

תערוכת הדרדסים - קיץ 2017

למועדי המופעים
הדרדסים: הכפר האבוד
בואו לראות אותם בלייב.תערוכת הדרדסים - קיץ 2017 צילום: יח"צ

פרטים

ז'אנר: תערוכה, פעילויות גילאים: לכל המשפחה מחיר: יחיד - 122/102 שקלים, כרטיס משפחתי - 332 שקלים (2 מבוגרים ושני ילדים)

במהלך קיץ 2017, מגיעה לישראל תערוכת הדרדסים הגדולה, שתציג בין 20 ביולי-31 באוגוסט, בביתן 2 שבגני התערוכה. התערוכה מציעה לבוא ולהכיר את הדרדסים מקרוב, למדוד את הגובה שלהם, לבקר אותם בכפר, לשיר איתם במחזה, להצטלם איתם ולנסות להבין איך זה להיות כל-כך קטן. שעות הפעילות: ימים ראשון-חמישי בין 09:00-18:30, ימי שישי בין 09:00-15:00 ובשבת בין 09:00-18:30.

» החופש הגדול - קיץ 2017 - מדריך האירועים המלא
» אירועי הקיץ מומלצים לילדים
» סרטי קיץ מומלצים לילדים
» חופים מומלצים לכל המשפחה
» בריכות שחייה מומלצות לילדים
» המדריך המלא לפארקי המים
» טיולי נחלים קרירים לשרב הכבד

התערוכה, המשתרעת על פני 2,000 מטר מרובע, תציג את עולמם של הדרדסים, בחמישה מתחמים חווייתיים גדולים:

» פארק הדרדסים - בפארק יוכלו המבקרים לפגוש את דרדסבא, דרדסית וחבריהם, יראו את בתי הפטרייה שלהם, יעברו על גשר הדרדסים, ישבו על חיפושית אדומה ויוכלו להרגיש חלק מהיצורים הכחולים. גם גרגמל יהיה.

» הבית הענק - ברחבי המתחם מוצבים חפצי בית עצומים, שיתנו לילדים תחושה שהם דרדסים. המבקרים יוכלו להסתובב במתחם הענק, לשבת על סמרטפון אסטרונומי, לטפס על כיסאות עצומים ועוד.

» מיניאטורת כפר הדרדסים - כפר דרדסים בגודל טבעי כולל בתי הפטריות, העצים, חוות הפרחים, הבארות, הגשרים, הצמחייה וכמובן הדרדסים עצמם, בעוד יום עבודה שגרתי בכפר. במתחם יוצבו משקפות מיוחדות לתצפית על הכפר.

» מוזיאון הדרדסים הבינלאומי - כל מה שרציתם לדעת על הדרדסים כולל הדמית חדר העבודה של ממציא הדרדסים, פייר קוליפור (פיו). במוזיאון יוכלו המבקרים להתרשם מאוסף דרדסים נדיר המכיל כ-500 פריטים, סקיצות וציורים ראשונים של הדרדסים, התפתחותם לאורך השנים ועוד.

» המחזמר הדרדסים המקורי מחו"ל - המחזמר מתורגם לעברית עם שחקנים בתחפושות מרהיבות, בליווי תפאורה אותנטית ומוזיקה מקפיצה. המחזמר מוצג במשך כ-30 דקות.

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>