1. ילדים
  2. פעילויות לילדים

ישראכרט סיטי - גני התערוכה

פרטים

ז'אנר: ילדים, פעילויות מחיר: ללא תשלום

ב-19 באוגוסט תקים ישראכרט מתחם ענק בפארק גני יהושע שיפעל עד ה-21 באוגוסט. במתחם יוכלו לקוחות ישראכרט ליהנות ממגוון פעילויות לכל המשפחה: הצגות ילדים של יובל המבולבל, סבא טוביה, עמית פרקש, דוד חיים, מיקי ואחרים; סדנאות עפיפונים, סימולטורים, עיטור בנדנות ועוד; פעילויות ספורטיביות על אופניים, סאגווי וסירות פדלים. בנוסף תעמיד ישראכרט לרשות המבקרים רכבת שעשועים שתיקח  את המבקרים לסיור ותשמש למעבר בין המתחם לאטרקציות השונות.

שעות הפעילות: 9:00 עד 20:00.

קיץ חופשי. ישראכרט סיטי (צילום: יח"צ)

הכניסה למתחם ישראכרט סיטי ללא תשלום ומותנית ב: הורדת קוד  באתר או באפליקציה https://www1.isracard.co.il/ מוגבל לפעם אחת בשלושת הימים.עד חמש נפשות  לקוד הטבה.להצגות הילדים יש להירשם מראש.השתתפות ביתר הפעילויות על בסיס מקום פנוי.הכניסה לאטרקציות לונה פארק, מימדיון, צפארי ואייסקייט על בסיס 1+1 על ידי הורדת קוד באתר ובאפליקציה.לרשות המבקרים יעמוד בית קפה בתשלום

כיצד נרשמים?נכנסים לאתר ההטבות או לאפליקציה של ישראכרט, נרשמים לתוכנית המסלולים ומורידים קוד הטבה למתחם של ישראכרט  או לאחד האטרקציות לבחירה ב 1+1. קוד ההטבה לאחת האטרקציות מקנה כניסה למתחם פעם אחת מתוך השלושה ימים, עד 4 נפשות  לקוד הטבה אחד. לקוח ישראכרט שיבחר להיכנס למתחם בלבד יוכל להוריד קוד הטבה ייעודי אשר יאפשר כניסה למתחם ולפעילות ללא תשלום, להצגות ילדים יש להירשם מראש באתר.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>