1. ילדים
  2. פעילויות לילדים

קיץ 2017 בנמל תל אביב

למועדי המופעים
מתוך ההצגה גלי
מבלים עם הילדים בנמל תל אביב. מתוך ההצגה "גלי" צילום: כפיר בולוטין

פרטים

ז'אנר: ילדים, פעילויות מחיר: כניסה חופשית

נמל תל אביב מזמין את הילדים וההורים לקיץ מלא פעילויות ללא תשלום לכל המשפחה. במהלך חודשים יולי-אוגוסט 2017 יוקרנו סרטי ילדים מדובבים על מסך ענק בכל יום ראשון ב-20:00 בדק המרכזי סמוך לארגז החול. בכל יום שלישי, בין השעות החל מהשעה 17:30 יפתח מתחם משחקי ילדות עם מגוון פעילויות מתחלפות לילדים. לאחר מכן יתקיימו הצגות ומופעים לילדים החל מהשעה 18:30 בסימן מחווה ליצירותיהם של גדולי המשוררים והפזמונאים של הזמן העברי - יוני רכטר, אהוד מנור, עוזי חיטמן, יהודה אטלס, לאה גולדברג, קובי אושרת, עלמה זהר ועוד.

» החופש הגדול - קיץ 2017 - מדריך האירועים המלא
» מגנום בר בנמל תל אביב
» מופע מים בנמל תל אביב
» איפה אוכלים בנמל תל אביב?

» אירועי הקיץ מומלצים לילדים
» סרטי קיץ מומלצים לילדים
» המדריך המלא לפארקי המים

לוח הופעות:

» שבת בבוקר יום יפה - מחזמר משירי יוני רכטר. המחזה מביא את סיפורה של חבורת ילדים, כבני שש, המגיעים בשבת בבוקר למגרש הגרוטאות השכונתי כדי לתפוס שטח למדורת ל"ג בעומר הקרבה. השירים הכלולים בהצגה - שבת בבוקר, גברת עם סלים, אדון שוקו, מה עושות האיילות, הילדה הכי יפה בגן ועוד. מתי: יום שלישי ה-4 ביולי, בשעה 18:30.

» ההצגה גלי לכל המשפחה - מחזמר משירי אהוד מנור. לקראת עלייתה של גלי לכיתה א', יוצאים יחד איתה חבריה בניהם - דני השכן, הברוש, הנחליאלי ובעלי החיים בגינה למסע קסום. במחזמר משולבים שיריו המוכרים והאהובים של אהוד מנור - לעולם בעקבות השמש, ברוש, אחותי הקטנה, גלי, חוטים של גשם, נחליאלי, מי אוהב את השבת ועוד.
מתי: יום שלישי ה-11 ביולי, בשעה 18:30. 

» חנה'לה ושמלת השבת - המחזמר המקורי בהפקה חדשה ומרגשת, על הנס שקרה לחנה'לה הקטנה בזכות המעשה הטוב שעשתה. הירח והכוכבים מנקים את השמלה שהתלכלכה והיא נוצצת כפליים.
מתי: יום שלישי ה-18 ביולי, בשעה 18:30.

» על ניסים ונפלאות - בהשראת ספרה של לאה גולדברג. הצגה מלאת הומור וקסם על חברות, קבלת האחר ושיתוף פעולה. הסיפור הוא כל כוחה של היצירה לקרב לבבות ועל אישה אחת מיוחדת שהיטיבה להבין לליבם של ילדים. בהצגה משולבים שירי הילדים האהובים של לאה גולדברג - פזמון ליקינטון, כובע קסמים, יום יפה ועוד.
מתי: יום שלישי ה-25 ביולי, בשעה 18:30.

» "ילד פלא" - חגיגה צבעונית ומרגשת לכל המשפחה. הצגת ילדים מוסיקלית משירי הילדים הקלאסיים של קובי אושרת - גלי, ילד פלא, אמת או חובה ועוד.
מתי: יום שלישי ה-8 באוגוסט, בשעה 18:30.  

» והילד הזה הוא אני - מבוסס על הקלאסיקה של יהודה אטלס. הצגה מוזיקלית בה שזורים שיריו המקסימים של יהודה אטלס בלחנים חדשים ומפתיעים. הצגה על חברות, קבלת האחר, שיתוף פעולה, כוחם של ילדים קטנים לעשות מעשים גדולים ואהבת הספר.
מתי: יום שלישי ה-15 באוגוסט, בשעה 18:30. 

» "תזמורת של ממש" - חני נחמיאס וחברים שרים ומנגנים עוזי חיטמן, היוצר ששיריו שהפכו לפס הקול של כולנו. מופע מוזיקלי , אינטראקטיבי ומשעשע הכולל להיטים - הילד הכי קטן בכיתה, נולדתי לשלום, אלוהים שלי, השירים המשחקים, כאן נולדתי, הופה היי ועוד. שעה קסומה של מוזיקה, קטעי קישור קומיים והפעלה של הילדים בקהל.
מתי: יום שלישי ה-22 באוגוסט, בשעה 18:30.

» מופע סיום - פלא - עלמה זהר - מאז "הכבש השישה עשר" הנפש הילדותית משתוקקת לקלאסיקות מקומיות. ל"פלא" יש את כל הסיכויים להיכנס עמוק ללב הילדים כמו גם לזה של הוריהם. הפקה מוזיקלית איכותית, טקסטים מקוריים מוקפדים ומסרים שמעודדים שמירה על הסביבה, קיימות, אומץ וחיות מסתוריות כמו קאקדו ואורנגאוטן שמסתתרות בין ענפי השירים.
מתי: יום שלישי ה-29 באוגוסט, בשעה 18:30. 

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>