1. ילדים
  2. פעילויות לילדים

אוגוסט 2016 בסינמטק ירושלים

פרטים

ז'אנר: ילדים, פעילויות מחיר: 39 שקלים

בימי שני, חמישי ושבת בשעה בין התאריכים ה-13-29 באוגוסט, סינמטק ירושלים מזמין את הקהל הרחב לפעילויות מיוחדות לילדים בהם סדנאות וכיתות אמן העוסקים בעולם הקולנוע. בין הפעילויות: צעצועים שיהפכו לכוכבי קולנוע, סדנת איפור בהשראת אפקטים מהסרטים, מישל קישקה מסתלבט על הפנדה שהפכה לסמל של שימור המינים בעולם, תמי ברנשטיין, אנימטורית ובימאית אנימציה תיקח אתכם אל מאחורי הקלעים של הסרט "זמביזיה" ו"החיים הסודיים של חיות המחמד".עכבר ילדים - המדריך המלאעכבר סופ"ש - לכל הפרטיםהחופש בגדול - עכבר קיץעכבר ירושלים - המדריך המלאאל מאחורי הקלעים של "זמביזיה". (צילום: יח"צ)לוח האירועים » "ראצ'ט וקלאנק" - מועדון הסרט הטוב במפגש חווייתי ומצחיק לכל המשפחה, יערך הקרנה מיוחדת של הסרט החדש "ראצ'ט וקלאנק". עיבוד מלא הרפתקאות לדמויות ממשחק המחשב המפורסם. מתי: ה-13 באוגוסט ב-11:00. (מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

» סדנת איפור עם נועם בן משה - איך איפרו את הלורד וולדמורט? ואיך יוצרים אפקטים כמו בהוליווד בצורה די פשוטה? בסדנא עם מאפר הקולנוע נועם בן משה נדגים איפור של פציעה, של דמות מהסרט הארי פוטר עוד. מתי: ה-15 באוגוסט ב-11. (מומלץ לגילאי 10 ומעלה) » "קונג פו פנדה 3" - מישל קישקה מסתלבט על הפנדה, חיה נדירה, יפה ומוגנת, הפכה לסמל של שימור המינים בעולם. סרטי "קונג-פו פנדה" הפכו אותה לחיה לוחמת ומצחיקה. קישקה משתעשע איתה ומצייר אותה לובשת ופושטת צורה, בציור חי מול הקהל. מתי: ה-18 באוגוסט ב-11:00. (מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

» "ארץ בראשית" - סרט הטבע הישראלי הראשון, לוקח אותנו למסע בישראל לאורך ארבע עונות השנה. מהזאבים של רמת הגולן, חתולי הביצה של הכנרת והיעלים במצוקי ים המלח. סרט מופלא ובו צילומי הטבע של משה אלפרט, המוסיקה שהלחין אורי אופיר וביצעו נגני התזמורת הסימפונית ירושלים והשירים שכתבה וביצעה אחינועם ניני נוצר סרט הטבע הישראלי הראשון. מתי: שבת ה-18 באוגוסט ב-11:00. (מומלץ לגילאי 5 ומעלה).» "מלחמת הכוכבים: הכח מתעורר" - 30 שנה אחרי השמדת כוכב המוות ב"שובו של הג'דיי", פין הוא חייל בצבא החדש שהקימו כוחות האופל. הוא מחליט לערוק לטובת המחתרת, נוחת על כוכב מדברי ופוגש בריי הצעירה. יחדיו הם ינסו למצוא את מקומו של לוק סקייווקר, ולמצוא דרכים חדשות להשתמש ב"כוח". בדרך הם יפגשו גיבורים ישנים ואהובים. מתי: ה-22 באוגוסט ב-11:00. (מומלץ לגילאי 8 ומעלה)

» "זמביזיה" - קאי, השחף הצעיר, מנסה להחזיר את השלווה שהופרה למפל המים הקסום זמביזיה. במפגש הקצר לפני הסרט, תמי ברנשטיין, אנימטורית ובימאית אנימציה ותיקה, תיקח אותנו אל מאחורי הקלעים של הסרט. מוזמנים לעופף איתנו. אין צורך בכנפיים! מתי: ה-25 באוגוסט ב-11:00. (מומלץ לגילאי 5 ומעלה) » "החיים הסודיים של חיות המחמד" - דמיינתם פעם מה קורה כשאתם יוצאים מהבית ומשאירים אחריכם את החתול/כלב/דג/איגואנה שלכם? אז היוצרים של "המיניונים" האהובים, מספקים לנו הצצה מצחיקה במיוחד אל החיים הסודיים של חיות המחמד שלנו. מקס, קטי, דיוק, וחבריהם, חיים בבניין דירות משותף בניו יורק, ומנהלים סדר יום עמוס שלא היה מבייש את בעליהם עד ש, כמו תמיד בסרטים מוצלחים, יום אחד סדר עולמם משתנה. במפגש הקצר לפני הסרט, תמי ברנשטיין, אנימטורית ובימאית אנימציה ותיקה, תיקח אותנו אל מאחורי הקלעים של הסרט ונגלה איך עושים סרט אנימציה, נדבר על חיות רחוב וחיות בית, על חיות נוספות באנימציה שהפכו לכוכבות על, ועל חתולים וכלבים שדווקא מסתדרים לא רע! מתי: ה-27 באוגוסט ב-11:00. (מומלץ לגילאי 5 ומעלה) חיות שהפכו לכוכבי על. "החיים הסודיים של חיות המחמד". (צילום: יח"צ)

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>