1. רכילות
  2. מקומי

סופר מאמא: בר רפאלי ילדה את בתה השנייה

היום נודע שלאחר כשנה וחודשיים מאז לידת בתה הבכורה, הטופ מודל עם ההריון הכי מסקרן במדינה ובעלה, איש העסקים עדי עזרא, הפכו להורים מאושרים בפעם השנייה. אז איך קוראים לנסיכה החדשה?

הדוגמנית והמנחה בר רפאלי
אמא לשתיים. בר רפאלי צילום: Charles Sykes / Invision / AP

תשעה חודשים מלאי ציפייה הסתיימו להם בהצלחה - בר רפאלי ועדי עזרא הורים לשתי בנות. היום  (יום שישי ה-20 באוקטובר) נודע שהסופר מודל ילדה בשעה טובה ומוצלחת את בתה השנייה בבית החולים איכילוב שבתל אביב. גם הפעם רפאלי הלכה על שם לועזי ומפתיע - תגידו ברוכה הבאה לעולם, אל עזרא.

» אילו תארים יש לסלבס?
» הסלבס שנראות מבוגרות לגילן
» 
סלבס שלא רוצות להביא ילדים

החדשות על ביאתה לעולם של התינוקת אל הגיעו מחשבון האינסטגרם של סבתא ציפי ראפלי שכתבה: "אל נולדה ! אחות לליב. מאושרים ! תודה לד״ר רונית אלמוג.. למיילדת אסתרק׳ה .. ולכל הצוות הנפלא באיכילוב".

פוסט האינסטגרם של סבתא ציפי:

את הבשורה על ההריון השני בישרה רפאלי בהפתעה, כאשר פירסמה בחודש מרץ האחרון תמונה באינסטגרם עם הכיתוב "something's cooking" וגרמה לשוק לא קטן שכן בתה הבכורה, ליב, הייתה בזמנו רק בת שבעה חודשים (אבל היי, אנחנו בעד ריבוי גנים כזה משובח). 

מאז, רפאלי המשיכה לעדכן (לפחות בתמונות) את ההתקדמות הפוטוגנית להחריד של ההריון שלה ברשתות החברתיות, הספיקה להנחות את "אקס פקטור" ואף להצטלם עם הפושע הכי חם בתעשיית הדוגמנות - אכן הספק מרשים.

למרות שהזוג לא חשף עדיין את בתם הבכורה לציבור, יש לנו תקווה קטנה בלב שאולי כעת, עם התוספת החדשה, נזכה להצצה ליופי של הבנות למשפחת עזרא. 

אותו מקום, אותם הורים, תינוקת שונה:

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>