1. רכילות
  2. בינלאומי

וונדרוומן כבר אמרנו? גל גדות מככבת על השער של מרי קלייר

הכוכבת הישראלית שיתפה אמש בחשבון האינסטגרם שלה את השער החדש שלה למגזין מרי קלייר שיצא לגיליון חודש יוני הקרוב, בו היא מספרת על החיים בלוס אנג'לס לעומת ישראל, ועל החינוך שקיבלה מאמא שלה

גל גדות על שער חודש יוני של המגזין מרי קלייר
עושה חיל. גל גדות על שער חודש יוני של המגזין מרי קלייר צילום: PHOTOS BY TESH

אחח, גל גדות - כמה נחת את עושה לנו. אחרי שהשתתפה בטקס פרסי ה-MTV לפני כמה ימים, עכשיו משתפת הוונדרוומן את השער החדש שלה לגיליון יוני הקרוב של מגזין האופנה היוקרתי מרי קלייר.

» וונדרוומן - לכל הפרטים
» גל גדות נכנסה לרשימת הנשים היפות ביותר
» הפרסומת של גל גדות בסופרבול

תוך כדי שהיא מתחזקת קריירה הוליוודית מפוארת ומגדלת שתי בנות (שאת הקטנה ילדה לפני כחודש וחצי בלבד), גדות התראיינה למגזין בראיון שקיבל את הכותרת "גל גדות מסתערת על הקיץ", לקראת צאת סרטה המצופה וונדרוומן בשני ליוני 2017.

"כשהגעתי לאל איי לראשונה, לא ידעתי לקרוא אנשים", מספרת גדות בראיון. "תמיד הרגשתי שיש סאבטקסט. בישראל, לעומת זאת, לאנשים יש חוצפה (chutzpah). אני מעדיפה לדעת מה אנשים חושבים עלי, בלי לבזבז זמן". 

מתוך חשבון האינסטגרם של Marie claire (צילום: TESH)

כשנשאלה על היותה אישה חזקה ומלאת בטחון עצמי סיפרה גדות על החינוך שקיבלה מאמה: "אמא שלי גידלה את אחותי ואותי להיות נשים חזקות, עם בטחון עצמי ושאיפות. אני לא אומרת שאני חזקה יותר מרוב הגברים, אבל לכולנו יש את אותו השכל וכולנו יכולים להשיג את אותם הדברים... יקח עוד זמן רב עד שמגדר לא יהיה עניין גדול. אני לא יודעת אם זה יקרה אי פעם, אבל אני מקווה כי אז החיים יהיו מגניבים יותר ופחות מסובכים. גם עבור גברים, אגב."

מתוך חשבון האינסטגרם של Marie claire (צילום: TESH)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>