1. רכילות
  2. בינלאומי

שיתוף הפעולה המפתיע של הנסיך וויליאם וליידי גאגא

בן המלוכה הבריטית ומלכת הפופ שוחחו על קידום המודעות בנושא מחלות נפש. מי אמר שהסלבס שטחיים?

ליידי גאגא
כשהארי פגש את גאגא. ליידי גאגא צילום: HANDOUT/אי־אף־פי

הוא בן למשפחת מלוכה, היא מלכת פופ, לשניהם עבר טראגי שהתמודדו עמו, שניהם נמצאים תחת עיניהם הבוחנת של צלמי הפפראצי ועם שניהם היינו שמחים לשבת לארוחת ערב רצוי בארמון בקניגהאם. אז עם כל כך הרבה מכנה מושתף, זה ממש לא מפליא שהנסיך וויליאם וליידי גאגא החליטו לשתף פעולה. 

» בר רפאלי גונבת את ההצגה בחתונה
» מה יהודה לוי עושה בזירת פשע?
» לאן נעלם ההריון של בר רפאלי?
» מה לעזאזל עובר על בראד פיט?

אמש (שלישי, 18 באפריל) וויליאם ההורס וגאגא ההורסת לא פחות, שוחחו דרך אפליקציית "Facetime" (בכל זאת, אוקיינוס שלם מפריד ביניהם) על שבירת הסטיגמה לגבי מחלות נפש. השיחה בין השניים מגיעה כמה ימים לאחר שאחיו של ויליאם, הנסיך הארי, התראיין ל-daily telegraph ודיבר בפתיחות על ההתמודדות שלו עם מותה הטראגי של אמו, הנסיכה דיאנה, כשהיה בן 12 בלבד. "הייתי כבוי מבחינה רגשית במשך 20 שנה והייתי קרוב לחוות התמוטטות עצבים בכמה מקרים", אמר הארי למגזין. גם גאגא מצידה, פירסמה ברשת מכתב בשנה שעברה בו חשפה כי היא מתמודדת עם פוסט טראומה בעקבות אונס שעברה בגיל 19. "יש הרבה בושה הקשורה למחלות נפש, אבל חשוב לדעת שיש תקווה והזדמנות להירפא", כך כתבה גאגא במכתב. 

"קראתי את המכתב שלך וחשבתי שזה צעד מדהים ואמיץ לכתוב על רגשות כאלה אישיים", אמר וויליאם. גאגא השיבה שהמכתב שכתבה גרם לה להיות עצבנית בהתחלה, אבל שהפתיחות לגבי מחלות נפש יכולה לעשות שינוי גדול: "אני מרגישה שאנחנו לא מתחבאים יותר, אנחנו מתחילים לדבר. זה מה שאנחנו צריכים לעשות". 

צפו בשיחה של הנסיך וויליאם וליידי גאגא:

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>