1. רכילות
  2. בינלאומי

למה ג'ורג' קלוני כבר לא ייסע לדרום סודן?

שבוע אחרי שהתגלה דבר ההריון של אמל קלוני מדבר לראשונה האב לעתיד על החיים החדשים שצפויים לו, טוען שאין לו מושג מה מין היילודים ומפרט לאן הוא כבר לא יטוס. ולאיזה כוכב הוא סיפר ראשון?

ג'ורג' ואמל קלוני
חייו הסודיים של קלוני עומדים להסתיים. שני כלבים ובקרוב גם שני ילדים. ג'ורג' ואמל קלוני ביום חתונתם צילום: אי־פי

ג'ורג' קלוני נחשב במשך שנים לרווק הנצחי של הוליווד, כשדווקא חברו הקרוב בראד פיט תיחזק מערכות יחסים ארוכות טווח כולל ילדים וטיולים משפחתיים. אבל החיים, כמו שהחיים יודעים להיות, מסתובבים והנה - פיט רווק כולל הסכם גירושים וקלוני נשוי ומצפה לתאומים. כוכב "אושן 11" התחתן במאי 2014 עם אמל אלמודין, לבנונית-בריטית וחוקרת של בית הדין הבינלאומי בהאג (שכמעט חקרה את ישראל לפני כמה שנים) ועכשיו הוא הסכים לדבר בפעם הראשונה על העובדה שחייו כפי שהוא מכיר נגמרו והאבהות דופקת בדלת. "אין ספק שהחיים שלנו הולכים להשתנות", סיפר קלוני למגזין הצרפתי פאריז מאץ', "מדובר באחריות עצומה - להביא ילד לעולם, ולא אחד אלא שניים!". קלוני גם סיפר שהוא ואשתו שינו לגמרי את מידת הסכנה שהם נוטלים בחייהם וכבר "לא יטוסו לדרום סודאן או עירק" במסגרת עבודתה של אשתו, או ההתנדבות ההומנטירית שלו.

» הזוגות הכי דביקים בביצה
» קריסטן סטיוארט בנשיקה לסבית
» ביונסה בתמונת עירום הריוניות
» אביב אלוש בראיון מיוחד
» הדוגמניות שהפכו לשחקניות

את אמל קלוני ישראל כמעט פגשה מספסל הנאשמים, כשמונתה לחוקרת אירועי "צוק איתן". החיכוך עם אבק הכוכבים נמנע מבכירי הצבא הישראלי אחרי שפרשה מצוות החקירה כי הייתה עסוקה ופחדה שאור הזרקוקים יפריע לעבודה המשפטית. ולגבי מי היילודים? הכוכב ואשתו היפיפיה מצטרפים לטרנד החזרה לעבר ומעדיפים לא לדעת. ממש כמו הזוגות שלא מחליטים על שם התינוק כי הם מחכים לראות איזה שם ישדר להם העולל הטרי, כך גם כאן - הזוג מעדיף להיות מופתע לגבי עתידו, שאולי צופן מחזרים עקשניים או טלפונים בהולים מתחנת משטרה באישון לילה. הרי בנים יהיו בנים ובנות הן הכי טובות.

קלוני כל כך "טירון" בעניינים האלה שהוא פלט את עובדת ההריון עוד בשלב מוקדם מאוד, כשהיו בשבוע השמיני להריון. למי הוא סיפר ראשון? לאח מחבריו על הסט של סרטי "אושן" מאט דיימון. דיימון סיפר שקלוני לקח אותו הצידה במהלך צילומים לסרט משותף, וסיפר לו בהתרגשות. דיימון היה הראשון שסיפר על ההריון לעולם בתכנית הבוקר "The Talk". "שאלתי אותו באיזה שבוע הם, וכשהוא סיפר לי אמרתי לו לשמור על זה בסוד. הוא לא ידע על חוק 12 השבועות". מהסיפור הזה למדנו שני דברים - לא לספר סוד למאט דיימון ושנאלץ לחכות עד יוני, מועד הלידה המשוער, כדי לדעת אם קלוני הוא אב לג'ורג'ים קטנים, אמליות קטנות או אחד מכל אחד. הכי טוב.

ג'ורג' ואמל קלוני
שני כלבים ובקרוב גם שני ילדים. ג'ורג' ואמל קלוני צילום: אי־פי

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>