1. רכילות
  2. בינלאומי

קייט אפטון לוהטת על שער ה"ספורטס אילוסטרייטד"

בפעם השלישית בחייה, הדוגמנית ההורסת מככבת במגזין בגדי הים המפורסם. הפעם היא מופיעה על שלושה שערים שונים שיגרמו לכם להזיע וללב שלכם לחסיר פעימה. קבלו הצצה

קייט אפטון
סקסית כפול שלוש. קייט אפטון צילום: Richard Shotwell/אי־פי

אחרי שצצו להן שמועות על כך שהשער של הדוגמנית קייט אפטון למגזין בגדי הים "ספורטס אילוסטרייטד" נמצא בסכנה בגלל דרישות מוגזמות שלה מצוות המגזין, נראה שהסערה נרגעה. הבוקר (רביעי, 15 בפברואר) נחשף לא שער אחד, כי אם שלושה שערים שונים בהם מככבת הדוגמנית הלוהטת. 

» הדרמה מאחורי "הספורטס אילוסטרייטד"
» אסתי גינזבורג עושה את תאילנד
» הסלבס מחלקים טיפים אופנתיים
» שלומית מלכה בראיון מיוחד

אפטון בת ה-24, מופיעה זאת הפעם השלישית על שער המגזין, כשהפעם הראשונה שבה הצטלמה ל"ספורטס אילוסטיירטד" הייתה בגיל 19. אז אמנם חלפו להן כמה שנים, אבל אין ספק שאפטון רק הולכת ומשתבחת עם הזמן. בשער אחד היא מצולמת עם חוטים לבנים שכרוכים סביב גופה ושלא ממש משאירים מקום לדימיון, בשער השני היא עירומה כשרק תכשיטי זהב מעטרים את גופה, ובשער השלישי אפטון לובשת תחתונים לבנים וג'קט נוצץ של מעצב העל אלכסנדר ווטייר. 

קייט אפטון
סליחה, התעלפנו. קייט אפטון צילום: מתוך שער הספורטס �
קייט אפטון
לא היה תקציב לבגד ים? קייט אפטון צילום: מתוך שער הספורטס �
קייט אפטון
יש הרבה שהיו שמחים להתחלף עם התכשיטים. קייט אפטון צילום: מתוך שער הספורטס �

בניגוד לדוגמניות אחרות שלא צריכות לעבור בדיקת רנטגן כדי שיראו להן את העצמות, אפטון מציגה גוף חטוב, סקסי ומעל לכל בריא. "השנה יש לי תפיסה אחרת לגבי הגוף שלי, ובמקום להתאים למידה מסוימת, אני רוצה להיות חזקה ובריאה", אמרה אפטון בראיון למגזין. "שינוי תכנית האימון שלי עזר לי בכך. זה סייע לי לחשוב על הגוף שלי כמכונה ופחות כמשהו שאנשים יכולים לשפוט אותי לגביו. אנשים מרגישים בושה כשהם נראים רע יום אחד, אבל זה בסדר לא לאהוב את עצמך בכל שנייה ביממה. תעריכו את מה שהגוף שלכם יכול לעשות". רשמנו לעצמנו. 

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>