1. רכילות
  2. האינסטגרמר

האינסטגמר מי הרביץ לעברי לידר?

וגם: עדי הימלבלוי מפרגנת לעצמה עם מילקשייק עתיר קלוריות, קייט אפטון משתעשעת עם נמר ובר רפאלי חוזרת אחורה בזמן- השבוע באינסטוש של הסלבס

עברי לידר
מעניין מה קרה לבחור השני. עברי לידר צילום: אינסטגרם

אנחנו מקווים שאתם מנצלים כמו שצריך את הסופ"ש - עושים סידורים, נפגשים עם חברים, מטיילים ברחבי הארץ למרות מזג האוויר הפכפך ומבקרים את ההורים. אם זה לא המצב, וכל מה שבא לכם לעשות זה להימרח על הספה ולגלוש בסמארטפון, אז אנחנו מפנקים אתכם בתמונות מהאינסטגרם של הסלבס שיעשו לכם את השבת - מהדייט הפראי של קייט אפטון עד הקינוח המושחת של עדי הימלבלוי

» איך נראית שיר מורנו אחרי הלידה?
» און רפאלי מרים לג'סטין ביבר
» הסלבס בביצה חושפים את הילדים
» גל גדות מככבת על השער של מארי קלייר

הילדה הכי יפה בגן. בר רפאלי חוזרת בזמן

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

וגם מורן אטיאס מרגישה נוסטלגית

A post shared by Moran Atias (@moranatias) on

זאת עובדה - ג'יזל היא האמא הכי יפה שיש

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

מתכונן לרימייק של רוקי? עברי לידר בפנס מדאיג

A post shared by @ivrilider on

לא יודעים מה קורה בתמונה הזאת של קארה דלווין, אבל היא מלחיצה אותנו 

לא סופרת קלוריות. עדי הימלבלוי זוללת מילקשייק מושחת

A post shared by Adi Himelbloy (@adihimelbloy) on

איפה קן? קיילי ג'נר היא ברבי גירל 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

לא קל להיות וונדרוומן. גל גדות בעיצומן של מדידות נעליים 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

כשחתולה פוגשת טיגריס. קייט אפטון בדייט חייתי

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

ונקנח במיכל אנסקי שחיה בסרט הודי

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>