1. רכילות
  2. האינסטגרמר

האינסטגרמר: אגם רודברג עושה את תאילנד

וגם: בר רפאלי וסטיבן טיילר בדואט, קלואי קרדשיאן מזיעה באימונים וג'יג'י ובלה חדיד חוזרות לילדות- השבוע באינסטוש של הסלבס

אגם רודברג
כמה אושר. אגם רודברג צילום: אינסטגרם

בזמן שאנחנו עדיין לא הצלחנו להתאושש מהפדיחה שקרתה בטקס האוסקר, הסלבס שלנו הוכיחו השבוע שהם לגמרי חיים בלה לה לנד. בין אם אלה חופשות חלומיות בתאילנד, לבין אם מדובר במפגש חלומי עם כוכב רוק או בילוי עם בעלי חיים מתוקים - אין ספק שהסלבס יודעים איך לחיות. כך נראה השבוע באינסטגרם של כוכבי הביצה. 

» ד"ש מהוליווד: הישראלים שהצליחו מעבר לים
» קייט אפטון לוהטת על שער "הספורס אילוסטרייטד"
» טהוניה רובל: "בעזרת השם אני אחזור בתשובה"
» חיות בסרט: הדוגמניות שהפכו לשחקניות

הבעל המושלם כבר אמרנו? ג'סטין טימבלייק מסייע לאשתו ג'סיקה בייל לאכול בלי ללכלך את השמלה 

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

גל אמיתי בטח אוכל את הלב. אגם רוברג מתפנקת בקופנגן

A post shared by Agam Rudberg (@agamrudberg) on

אנחנו בטוחים שהוא כבד יותר ממנה. אינה בקלמן וחתול יפהפה במיוחד

A post shared by Inna Bakelman (@innabakelman) on

וגם אדל בספלוב צמודה לבעל חיים מתוק בטירוף

אולי היא תצליח לפתור את הסכסוך בין מאט דיימון לג'ימי קימל? אדריאנה לימה משכינת שלום 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

חורף? מה פתאום! לירן כוהנר נהנית מיום שמשי בתל אביב

אנחנו לגמרי מקנאים במיקי מאוס. ג'יג'י ובלה חדיד הכי ילדות דיסני 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

ריסקת אותנו. טיטי איינאו גורמת לנו להתגעגע לקיץ

בקרוב האודישן ל"אקס פקטור"? בר רפאלי וסטיבן טיילר עושים דואט

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

אולי זה יגרום לנו לקום מהספה ולעשות ספורט? קלואי קרדשיאן מזיעה

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>