1. רכילות
  2. האינסטגרמר

האינסטגרמר: ניקי מינאז' בתמונת עירום

וגם: בר רפאלי בסלפי עם סטיבן טיילר, קייט אפטון מככבת על שערי ה"ספורטס אילוסטרייטד", וריהאנה מחליפה מקצוע לטייסת - השבוע באינסטוש של הסלבס

ניקי מינאז'
חושפת הכל. ניקי מינאז' צילום: EDUARDO MUNOZ/רויטרס

כוכבת רוק. בר רפאלי וסטיבן טיילר בסלפי לוהט

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

דאבל טראבל. האחיות ג'יג'י ובלה חדיד מתכוננות לתצוגה בשבוע האופנה בניו יורק 

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on


זה מטוס? זה סופרמן? לא, זה מיייקל לואיס

A post shared by Michael Lewis (@michaelewis) on

עלתה על הסוס. קנדל ג'נר בתמונה מטורפת

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

מי שמביט בי מאחור. אינה בקלמן יפה יותר מהנוף

A post shared by Inna Bakelman (@innabakelman) on

עפה על עצמה. ריהאנה בצילומים מיוחדים למגזין "Bazaar"

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

התעלומה הגדולה: איך לא קר לה? אור דניאל עולה על ביקיני באנגליה 

A post shared by Or Daniel (@therealordaniel) on


לא משאירה מקום לדמיון. ניקי מינאז' חושפת הכל

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

מיאו. נועה תשבי החתולה עם חתלתולה אחרת

A post shared by Noa Tishby (@noatishby) on

יש את זה ביותר סקסי? קייט אפטון מככבת על שלושה שערים ב"ספורטס אילוסטרייטד"

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>