1. רכילות
  2. כתבות

הסלבס שלא רוצות להביא ילדים

למרות שיש להן גנים מוצלחים, הן לא רוצות להביא צאצאים לעולם. מקמרון דיאז עד אופרה ווינפרי – כל הסלבס שלא נראה אותן מחליפות חיתולים

קמרון דיאז
ילדים? לא תודה. קמרון דיאז צילום: Evan Agostini/Invision/AP

ילדים זו שמחה, ילדים זו ברכה, ילדים זו תמונת שער במיליוני דולרים בפפראצי, אבל לא כולן חושקות בתואר אמא יקרה. קבלו את הסלביות האל הוריות שהעדיפו לוותר על שלב הפליטות, ההורמונים והלילות נטולי השינה והכריזו: "אנחנו אוהבות ילדים פשוט לא רוצות משלנו". 

» הסלבס שנראות מבוגרות לגילן
» מערכת החינוך בהשראת הסלבס
» הסלבס שמאמינים בסיינטולוגיה
» ילדי הפוליטיקאים שהסתבכו בשערוריות

הלן מירן (72)
השחקנית הבריטית עטורת השבחים אולי מחזיקה בתואר אצולה מהמלכה, אבל יש תואר שהיא ויתרה עליו מבחירה: אמא. מירן טוענת שההחלטה שלה לא להפוך לאם התקבלה אחרי שחוותה טראומה מצפייה בסרטון לידה כשהייתה תיכוניסטית. "אני נשבעת שזה משפיע עליי עד היום. מעולם לא ילדתי ואני לא מסוגלת לראות או לשמוע משהו שקשור בלידה. זה מגעיל אותי", אמרה למגזין טיימס אונליין.

הלן מירן
לא חושקת בתואר אמא. הלן מירן צילום: אי־פי

קים קטרל (61)
קים קטרל, שאת תהילתה קנתה בעיקר בזכות תפקידה הבלתי נשכח כסמנת'ה הקוגרית ב"סקס והעיר הגדולה", נאמנה במציאות לא מעט לדמותה מהסדרה - היא אוהבת גברים, בעיקר את אלה הצעירים ממנה, אך כאן זה נגמר. למרות שחוותה שלוש מערכות נישואים (כולן כושלות) באף אחד מהן לא הרגישה את הצורך או את הרצון להפוך לאם. "הייתה תקופה שרציתי אבל הרגשתי שהלחץ להיכנס להריון נבע מגורמים חיצוניים, בזמן שידעתי שאני לא מרגישה בשלה להפוך לאמא", סיפרה בראיון למגזין O של אופרה וינפרי. "להיות אמא ביולוגית למישהו הוא לא דבר שרלוונטי לי כרגע."

קים קטרל
קשה לדמיין את סמנתה כאמא. קים קטרל צילום: אי־פי

קיילי מינוג (49)
הזמרת האוסטרלית הקטנטנה לא חוותה יותר מדי אושר והצלחה בכל הקשור לחיי האהבה שלה. גם מערכת היחסים האחרונה שלה שהיה נדמה שתוביל לאירוסין הסתיימה בלב שבור, וייתכן שזה מה שמנע ממנה במשך השנים להביא ילד לעולם. "מעולם לא באמת הרגשתי וחשבתי שנועדתי לחיים של חתונה ובית בפרברים", אמרה בראיון למגזין ווג הגרמני.

קיילי מינוג
לא הטיפוס של אמא בפרברים. קיילי מינוג צילום: Dan Steinberg/Invision/AP

קמרון דיאז (45)
קמרון דיאז היא מאותן סלבס שהפפראצי התנחלו להן באופן קבוע ברחם, ובמשך שנים לא מפסיקים לתפקד על תקן שומרי מסדר הביציות שלה. עד לנישואיה לרוקר בנג'י מאדן מלהקת גוד שארלוט ב-2015, דיאז לא הסתירה את העובדה שילדים הם פחות בראש סדר העדיפויות שלה. "ילדים הם המון עבודה. הם משנים את חייך באופן דרסטי, ואני ממש אוהבת את חיי כמו שהם. ילדים הם לא הדבר היחיד שיגרום לי לאושר וסיפוק", חשפה בראיון למגזין אסקווייר. "מעולם לא נמשכתי להיות אמא. אני חושבת שהרבה יותר קל להביא חיים מאשר להעניק אהבה, אז אני לא יודעת. שינוי כזה עבורי צריך לבוא עם מחשבה עמוקה מאחורי זה או כטעות גמורה." כיום יש הטוענים כי הנישואים ריככו את עמדותיה וכי היא כן חפצה בהקמת משפחה עם בן זוגה ואפילו עברה מספר טיפולי פוריות לא מוצלחים בניסיון להרות.

קמרון דיאז
הנישואים ריככו אותה. קמרון דיאז צילום: אי־פי

אופרה וינפרי (63)
היום היא אולי חיה את החלום, אך סיפור חייה של אופרה וינפרי הוא לא כזה שקל לעיכול, וסביר שילדותה הקשה הותירה בה צלקות שהשפיעו לא מעט גם על מהלך חייה הבוגרים וההחלטות שקיבלה. בילדותה וינפרי חוותה התעללות מינית, ובגיל 14 אף נכנסה להריון לא רצוי. התינוק שנולד לה סבל מבעיות רפואיות חמורות ומת כעבור מספר שבועות. "אם היו לי ילדים, הם היו שונאים אותי‭,"‬ הסבירה. "הם היו מגיעים לתוכנית חושפנית בסגנון התוכנית שלי והיו מדברים עליי. ההצלחה בחיי הייתה צריכה לבוא על חשבון משהו, ומן הסתם זה היה הם", סיפרה בראיון למגזין הוליווד ריפורטר. "כשנכנסתי להיריון, הרגשתי שחיי נגמרו‭,"‬ חשפה בראיון לתוכניתו של פירס מורגן. "אחרי שהתינוק שלי מת, ידעתי שקיבלתי הזדמנות שנייה. יכולתי לחזור לבית הספר, להיבחר למועצת תלמידים, להשתתף בקונגרס לנוער בבית הלבן. כל הדברים הללו לא היו קורים אם הייתי אמא, והחיים שלי היו נראים אחרת לגמרי‭."‬

אופרה ווינפרי
הילדים שלה היו שונאים אותה? אופרה ווינפרי צילום: John Salangsang/אי־פי

רנה זלווגר  (48)
מי שלעולם תזכר כברידג'יט ג'ונס, זו שלא ידעה באיזה גבר לבחור ובסוף מצאה אהבה ואפילו זכתה להביא ילד לעולם, השאירה את הבצקות, הבחילות וההורמונים על סט הצילומים. "אימהות מעולם לא הייתה שאיפה שלי. אני פשוט לא חושבת בצורה הזאת", אמרה רנה זלווגר בראיון לדיוויד לטרמן כשנשאלה על הנושא. "אני לא צריכה ילדים כדי להיות מאושרת", הצהירה בראיון למגזין Extra.

רנה זלווגר
לא ממש כמו ברידג'ט ג'ונס. רנה זלווגר צילום: רויטרס

פורשיה דה רוסי (44) ואלן דג'נרס (59)
מנחת הטוק שואו המצליחה והשחקנית היפה באו בברית הנישואין ב-2008. אם כולם ציפו שהצעד הבא יהיה הרחבת התא המשפחתי, הרי שהשתיים הודיעו שהעולם יכול לחכות. "כדי להביא ילדים, צריך מאוד לרצות בהם", אמרה פורשיה דה רוסי בראיון לאתר out. "גם אני וגם אלן לא מרגישות ככה". ב‭,2011-‬ אלן דג'נרס הוציאה לאור את ספרה "ברצינות, אני צוחקת‭,"‬ בו חשפה בין היתר את הלחץ שמופעל עליה ועל דה רוסי להקמת משפחה."אנשים לא מפסיקים לשאול אותי ואת פורשיה אם הולכים להיות לנו ילדים‭,"‬ כתבה. "חשבנו על זה. אנחנו אוהבות להיות ליד ילדים אחרי שמאכילים אותם ורוחצים אותם, אבל בסופו של דבר החלטנו שאנחנו לא רוצות ילדים משלנו. יש יותר מדי דברי זכוכית בבית שלנו".

אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי
אולי תפסיקו להלחיץ אותן? אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי צילום: אי־פי

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>