מתחם הטריבונה מחמם את יריד המזרח בנמל תל אביב

לצד בתי עסק איכותיים ומגרשי שעשועים צבעוניים מציע יריד המזרח מתחם תרבות חדש ואטרקטיבי

יריד המזרח שמח להציג מתחם מופעים חדש  - הטריבונה. מדובר במיזם תרבותי, המציג מדי שבוע אירועי חינם לכל המשפחה בחלקו המזרחי של נמל תל אביב. במהלך הקיץ צפויים להערך בו מופעים איכותיים לילדים, הפעלות לכל המשפחה, קרקסים ואפילו הקרנות סרטים קלאסיים באוויר הפתוח.

הטריבונה היא אמפי תיאטרון הכולל 350 מקומות ישיבה. החל מה-11 ביוני יפעלו בו אירועים קבועים בימי שלישי, החל מהשעה 18:00. בכל חודש יהיה אפשר להנות מנושא אחר:  "יוני מוזיקלי", "יולי קרקס", "אוגוסט תאטרון" ו-"סמפטמבר בקצב של תל אביב". את המופעים ילוו סדנאות מגוונות, בובות ומופעי רחוב. מידע שוטף ומעודכן תוכלו למצוא בלוח ההופעות של עכבר העיר.

» יריד המזרח המתחדש בנמל - לכל הכתבות»  מה צפוי ביריד המזרח בנמל תל אביב?

עידן אלתרמן או אריק איינשטיין? אירועי חודש יוני במתחם הטריבונה

ביום שלישי ה-11.6 צפוי להתקיים מופע הילדים ענן על מקל. מדובר באלבום ומופע מוזיקלי לילדים מאת רינת הופר, בהשתתפות ירדן בר כוכבא, עידן אלתרמן, טל בלכרוביץ' ודידי שחר. שיריה של סופרת הילדים, מתארים תמונות חיים קטנות של ילדה ושמה עמלי, ילדה חולמנית שחווה את המציאות בדרכה המשעשעת ומלאת הדמיון. המופע יתחיל בשעה 18:30 ויסתיים ב-20:00. בשעה 18:00 תתקיים הפעלה לכל המשפחה.

» ענן על מקל, 11.6 בשעה 18:00, הטריבונה, יריד המזרח המתחדש

ביום שלישי ה-18.6 יתקיים המופע אדון שוקו של להקת התפוזים. להקת התפוזים הם חבורת מוזיקאים שאוהבת לטייל בארץ ולשיר שירים של אריק איינשטיין. המופע "אדון שוקו" משלב בתוכו את סיפור מסעם של התפוזים ברחבי המדינה, תוך שילוב שירי הילדים הקלאסיים של אריק איינשטיין. המופע יתחיל בשעה 18:30 ויסתיים ב-20:00. בשעה 18:00 תתקיים הפעלה לכל המשפחה.

» אדון שוקו - מופע משירי אריק אינשטיין לכל המשפחה, 18.6 בשעה 18:00, הטריבונה, יריד המזרח המתחדשעל הבמה או באלבום. ענן על מקל (צילום: צחי קלינקר)

ומה חדש ביריד המזרח?

בנוסף לקראת הקיץ פותחת מחדש חברת אתרים את יריד הנמל וצפוים בו כל טוב למשפחות, ילדים וזוגות צעירים. מותגים נחשבים כמו קסטרו ואבולעפיה יפתחו סניפי בוטיק ייחודים, במקום תוקם גלרית אמנות וצפוים להבנות פארק שעשועים בגודל שמונה דונם. בנוסף יפתחו שני אזורי משחק נוספים קטנים יותר - 150 ו-250 מ"ר.

יריד המזרח, מגרשי התערוכה ההיסטוריים בקצהו הצפוני של רחוב דיזינגוף, נחשבו בעבר לאטרקציה הגדולה והמרכזית של תל אביב. הם היו היריד הרביעי בגודלו בעולם ומספר המבקרים עמד על שש מאות אלף איש. שנים לאחר שהיריד נסגר, ומרכז הבילויים הענק נשכח והפך למקום הכולל בעיקר מוסכים בשטחו, הרימה חברת "אתרים" את הכפפה והחלה בשיקום ובשדרוג המתחם מתוך מטרה להפוך אותו למוביל בתחומי התרבות, המסחר והפנאי. חברת אתרים קבלה לידיה שטח של כ-70 דונם, מתוכם כ-18 אלף מ"ר, זאת בנוסף ל-7000 מ"ר נוספים הנמצאים גם הם בעבודות חידוש.

כולם היו כאן. מזרח הנמל לפני קום המדינה (צילום: יח"צ)

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>