המירוץ למיליון

כל הכתבות, הטורים, העדכונים והחדשות על ריאליטי הזוגות של "רשת"

הביקורת הכי חדשה: המירוץ למיליון: לא קל להיות אובייקט מיני

"המירוץ למיליון", סדרת הריאליטי האמריקאית שזכתה בטקס האמ"י האחרון בקטגורית "תכנית הריאליטי הטובה ביותר" זו הפעם השישית - מגיעה לישראל ביום חמישי (5.2.09). על קו הזינוק יתייצבו עשרה זוגות ישראלים, כאשר לכל אחד מהם מערכת יחסים מיוחדת שתעמוד למבחן פעם אחר פעם לאורך המירוץ, וביניהם: צמד מלכות יופי, זוג צעיר הנמצא לפני חתונה, חברי ילדות, זוג נשוי, צמד אקסים, שתי קיבוצניקיות, שני שותפים לעסקים ואב ובתו החורגת.לזוגות מטרה אחת: להגיע ליעדים השונים ברחבי העולם רגע לפני כולם בדרך למיליון השקלים. לאורך המירוץ כולו נבחנת יכולתם של הזוגות להתמודד במצבים הקשים ביותר שידעה מערכת היחסים ביניהם. כדי להישאר בתחרות, על הזוגות לגמוע אלפי קילומטרים כשהם בסיטואציה של תחרות צמודה, להתמודד עם אתגרים פיזיים ונפשיים, והכי חשוב, להציג זוגיות הדוקה ומנצחת שתאפשר להם לגבור על הזוגות האחרים.הפקת "המירוץ למיליון" נחשבת להפקת הטלוויזיה המורכבת ביותר שנעשתה עד כה בישראל: מספר שיא של  צוותי הפקה הכוללים עשרות צוותי צילום ואנשי הפקה, עוקבים אחר הזוגות לאורך אלפי קילומטרים במבצע הפקתי חסר תקדים. עכשיו נותר רק לראות אם היא תעמוד בגודל הציפיות ותמלא את השממה שהותירה אחריה "האח הגדול".

צפו במצגת תמונות של מתמודדי המרוץ למיליון: המרוץ למיליון: כל הכתבות» רז מאירמן ינחה את המירוץ למיליון» המירוץ למיליון או הישרדות 2: מה תראו החורף בטלוויזיה?» המירוץ למיליון: האם זו התוכנית שתקבור את הישרדות?

» המירוץ למיליון: עם בלונדיניות במכנסונים נכבוש את העולם» המירוץ למיליון: הריאליטי הכי מתגמל שנראה כאן» המירוץ למיליון: הישראלי המכוער מטייל בעולם» המירוץ למיליון: מלכות יופי, מגיע לכן» המירוץ למיליון: החום הוציא מהישראלים תוקפנות וחרמנות

» המירוץ למיליון: הגענו לתחתית, אפשר לעלות

» המירוץ למיליון: איפה האחריות הציבורית?

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>