קייטי פרי וליידי גאגא מובילות את רשימת המועמדויות לטקס פרסי MTV אירופה

גם שרית חדד, עברי לידר והדג נחש מועמדים להצבעה באתר

הוכרזו המועמדים הישראלים לפרס "האמן/ ההרכב האירופי הטוב ביותר" ב-EMA, טקס הפרסים השנתי של MTV אירופה, שייערך ב-7 בנובמבר במדריד. הקליפים המועמדים לפרס הם: "צר לי צ'רלי" של קרולינה, "ג'סי" של עברי לידר, "שיר נחמה" של להקת הדג נחש, "Do You Love Me" של שרית חדד ו"Smashing The Opponent" של אינפקטד מאשרום. הקליפים יועמדו להצבעה באתר MTV אירופה עד 15 באוקטובר והקליפ הנבחר יזכה לייצג את ישראל בתחרות, אף על פי שהשנה בניגוד לשנים קודמות לא ייסע הנציג הישראלי לטקס בעצמו.

המועמדות החזקות ביותר בטקס השנה הן - איך לא - היריבות המרות קייטי פרי וליידי גאגא, אשר מתחרות על חמישה פרסים כל אחת: גאגא מועמדת בפרס קליפ השנה על "Bad Romance" ועל "Telephone" שבו מתארחת ביונסה, וכמו כן היא מועמדת לפרס האמנית הטובה ביותר, המופע החי הטוב ביותר ואמנית הפופ הטובה יותר. פרי מועמדת גם היא לפרסי הקליפ הטוב יותר ולשיר הטוב ביותר עם "California Gurls", הדואט החם שהקליטה עם סנופ דוג, שמלווה בקליפ פרובוקטיבי עם חזיית הקאפקייקס המפורסמת שלה. בנוסף מתמודדת פרי על התארים האמנית הטובה ביותר, אמנית הפופ הטובה ביותר ופרס ההופעה הבינלאומית הטובה ביותר, שעליו תתחרה בין השאר מול הגורילז ומיוז. פרי אישרה גם כי תופיע בטקס לצד להקת לינקין פארק, שתגיע למדריד אחרי הופעתה בארץ.

המתחרה המוביל אחרי שתי דיוות הפופ הוא הראפר אמינם, שמועמד לארבעה פרסים: שיר השנה וקליפ השנה על הדואט שלו עם ריהאנה "Love the Way You Lie", האמן הטוב ביותר ואמן ההיפ-הופ הטוב ביותר. ריהאנה תתמודד גם היא על ארבעה פרסים, שניים מהם בקטגוריית שיר השנה, וגם אמנית הפופ הטובה ביותר ופרס האמנית הטובה ביותר.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>