כרטיסים במתנה לפארק קרסו למדע

רוצים לחגוג את הקיץ עם כל המשפחה בפארק קרסו למדע בבאר שבע? ענו על החידה ותוכלו לזכות בכרטיסים על חשבוננו

פארק קרסו למדע
כשמדע וגלידה נפגשים. פארק קרסו למדע צילום: פארק קרסו למדע

פארק קרסו למדע בבאר שבע מזמין את הקהל הרחב ליהנות ממגוון פעילויות בנושאי מדע וטכנולוגיה במקום בכל ימות השבוע (כולל שישי-שבת), המשלבות מדע, יצירה ואפילו גלידה. בנוסף לפעילויות, יוכלו המבקרים לבלות ולשחק ב-13 מתחמי התערוכות והמשחק של הפארק העוסקים במגוון נושאים מדעים כדוגמת גוף האדם, מזון, ההיסטוריה של המחשבים, אור וראייה, קול ושמע, אנרגיה ועוד.

» פארק קרסו למדע - לכל הפרטים
» קיץ 2017 בפארק קרסו למדע - לכל הפרטים

בתכנית: גלידה מדעית - המבקרים ילמדו על הקשר בין חומרים שונים להכנת הגלידה. בנוסף, ילמדו המשתתפים איך מכינים גלידה בשיתוף פעולה עם גלידה באר שבע. התהליך משלב תכנון המוצר ועד הפקתו. בסדנה יוזמנו המבקרים ללמוד על תהליך הכנת הגלידה וייהנו מטעימות. כל אחד מהבקרים בסדנה יזכו להסבר נרחב מהשלבים הראשונים שעוסקים בתכנון איזו גלידה מייצרם ועד למוצר המוגמר. במקום תוצב מכונות גלידה ענקית לטובת הפעילות.

בנוסף, יתקיים חידון "המירוץ לגלידה" - בכל יום יתקיים מירוץ מדעי ברחבי הפארק. מסיימי המירוץ שענו נכונה ופתרו את החידה יזכו בכרטיס כניסה לסדנת גלידה. תתקיים גם  פעילות ייחודית של הפנינג תעופה: המבקרים ייהנו ממופע של "מטוסי העל", סרט תל ממד "חולמים לעוף", פעילות במיצג "קרב אור", הדגמות מדע וסדנת מייקרים להכנת דגמי מטוסים וחלליות. 

רוצים לזכות בכניסה משפחתית לפארק? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בכניסה משפחתית (ארבעה כרטיסים). ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-21.8.17.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

ההטבה נגמרה

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>