כרטיסים במתנה להופעה של רמי קלינשטיין וקרן פלס

שניים מבין היוצרים הבולטים במוזיקה הישראלית יוצאים לסיבוב חורפי משותף ברחבי הארץ עם כל הלהיטים הגדולים. ענו על שאלה אחת ואולי תזכו בכרטיסים

רמי קליינשטיין וקרן פלס
סיבוב הופעות משותף. רמי קליינשטיין וקרן פלס צילום: גיא כושי ויריב פי�

שנתיים של יצירה אינטימית על פסנתר ודף, הולידו אלבום מקורי חדש של היוצרים רמי קלינשטיין וקרן פלס. באלבום החדש עשרה שירים מקוריים שנכתבו והולחנו על ידי שניהם יחד. מהאלבום יצאו לרדיו השירים "עד אשר ישוב", "לחיות" ו"תודה". עמוס בן דוד הפיק מוזיקלית את האלבום ואת המופע המשותף שבא בעקבותיו. בקרוב יצאו השניים לסיבוב הופעות חורפי באולמות ברחבי הארץ ויגיעו ב-2 בפברואר לתיאטרון הצפון בקריית חיים, ב-10 בפברואר למופע צהריים בהיכל התרבות בתל אביב, ב-23 בפברואר לאולם מועצה אזורית אשכול וב-29 במרץ לתיאטרון ירושלים.

» רמי קליינשטיין וקרן פלס - לוח הופעות

במהלך המופע יבצעו השניים ממיטב הלהיטים שכתבו במהלך שנות קריירה ארוכה לעצמם ולאחרים, בערב שמתחיל כקונצרט לשני פסנתרי כנף ומסתיים במסיבת דיסקו סוחפת. בנוסף גם יציגו שירים חדשים שכתבו יחד. תשעה נגנים ו-DJ ילוו את הצמד על הבמה.

בין השירים שיבוצעו במהלך המופע: "מתנות קטנות", "עטוף ברחמים", "אש", "עד אשר ישוב", "מבול", צעיר לנצח", "אם אלה החיים", "עניין של זמן" ועוד.

המופע המשותף של רמי קלינשטיין וקרן פלס יתקיימו ב-2 בפברואר בתיאטרון הצפון בקריית חיים, ב-10 בפברואר בהיכל התרבות בתל אביב, ב-23 בפברואר באולם מועצה אזורית אשכול וב-29 במרץ בתיאטרון ירושלים.

רוצים לקבל כרטיסים לאחת ההופעות? ענו לשאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בהזמנה זוגית. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-27.3.17.

» עכבר אקסטרה  - הטבות נוספות

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>