מאסטר שף ילדים MasterChef Kids

ישראל (2012)

MasterChef Kids

שפה: עברית

כתוביות: עברית

תאריך עליה לאוויר: 2012

עונה: 1

במאי/ת:

שחקנים: חיים כהן, אייל שני, יונתן רושפלד, מיכל אנסקי

תסריטאי/ת:

מפיק/ה:


מאסטר שף ילדים - תקציר

מאסטר שף חוזרת בעונה מיוחדת בהשתתפותם של ילדים מוכשרים בתחום הבישול: 16 ילדים בעלי כשרון פנומנאלי בבישול, יתמודדו עם משימות ברמת קושי זהה למאסטר שף מבוגרים. את יכולות הילדים יבחן פאנל השופטים של מאסטר שף: מיכל אנסקי, חיים כהן, אייל שני ויונתן רושפלד, שלצד השיפוט ישימו דגש על לימוד והעברת הידע המקצועי שלהם לילדים.

הילדים המשתתפים, בגילאי 10-14, מגיעים מכל רחבי הארץ: ירושלים, תל אביב, לוד, רחובות, זיקים, דליית אל כרמל ועוד - המשותף לכולם היא האהבה וההבנה בבישול. הפקת התוכנית השקיעה משאבים רבים באיבזור בטיחותי למטבח, בהם כלים קלים ומתאימים לילדים, כיריים המתקררות אוטומטית בהורדת כלי הבישול מהן, ולכל ילד מוצמד אסיסטנט מבוגר שמסייע לו לשמור על הבטיחות במטבח ומבצע עבורו חיתוך בשר, הוצאה והכנסה מהתנור.

בכל תכנית יתפצלו 16 הילדים ל-2 קבוצות שיתמודדו עם משימת בישול מורכבת. צוות השופטים יבחר את המנה המצטיינת של המשימה, שתזכה את הילד שהכין אותה בציון לשבח ובמקום בחצי הגמר של העונה.

מאסטר שף ילדים מושתת על כבוד והערכה לילדים המשתתפים: אין הדחות ולכל הילדים ניתנת הזדמנות להגיע אל חצי הגמר, והם ממשיכים לבשל וללמוד מהשופטים במהלך התכנית.

בתכנית הסיום ישתתפו כל 16 ילדי הנבחרת, אשר יעודדו את הארבעה שהגיעו לקו הסיום. כל ילד שממשתתף בתכנית יקבל מגן השתתפות - אות הוקרה על עצם המאמץ והמעמד. מתוך הנבחרת ייבחר הילד שיזכה בתואר מאסטר שף ובמלגת לימודים.

#alt
מה הוא מבשל? משתתף בתוכנית "מאסטר שף ילדים" (צילום מסך)

מאסטר שף ילדים - כל הכתבות
תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(5 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את התוכנית

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5