ספורטס אילוסטרייטד 2010: תכירו את המחליפה של בר רפאלי

יום שלישי 09 בפברואר 2010 07:41 מאת: ליבי בגנו, עכבר העיר אונליין

לאחר שנה של כהונה בה הפכה לאחת הדוגמניות המבוקשות בעולם, רפאלי מפנה מקום לנערת השער החדשה של המגזין, ברוקלין דקר, שזהותה נחשפה אמש בתוכניתו של דיוויד לטרמן


הקריירה הוזנקה. רפאלי ב"ספורטס אילוסטרייטד"

פרסומת

כל דבר טוב מגיע בסופו של דבר אל קיצו, וכך גם שנת כהונתה המוצלחת של בר רפאלי כנערת השער של גיליון בגדי הים של המגזין "ספורטס אילוסטרייטד". אמש בתוכניתו, חשף דיוויד לטרמן, כפי שהוא עושה מדי שנה, את זהותה של נערת השער החדשה של הגיליון הנחשב והנחשק שתמונתה מתנוססת במלוא הדרה כעת בטיימס סקוור.

הגברת בת המזל היא הדוגמנית האמריקאית הוותיקה ברוקלין דקר בת ה-23 שמופיעה מעל דפי המגזין כבר מ-2006 וזוהי לה הופעה ראשונה בשער. דקר מוכרת לקהל הרחב בעיקר כאשתו של הטניסאי אנדי רודיק. בתמונת השער שלה נראית דקר, באיפור ושיער טבעיים למדי בבגד ים צהוב קטנטנן כשהחלק העליון שלו מונח בנונשלנטיות על כתפה, ולא על איזור החזה.

כידוע, הופעה על שער גיליון בגדי הים של "ספורטס אילוסטרייטד" מהווה מקפצה אדירה לקריירה של דוגמנית והביאה לזינוק מטאורי בקריירות של אל מקפירסון, היידי קלום, פטרה נמקובה וכמובן בר רפאלי, שהייתה ידועה בעיקר כזוגתו החמקמקה של ליאונרדו דיקפריו לפני כן, והפכה לשם שגור בפי כל אמריקאי אחרי שזכתה לככב על השער והחלה לקבל קמפיינים ועבודות דוגמנות בכל העולם. רפאלי אגב, מופיעה גם בין דפיו של גיליון 2010.

לטרמן חושף את השער בכיכובה של דקר:פניה של דקר, שעומדת להפוך כמעט בן לילה לכוכבת ענקית, מוכרות כאמור, למי שראה אותה מעודדת את בעלה ביציעים במשחקי טניס שונים, והוא מצידו השיב לה תמיכה וצייץ בטוויטר שלו: "אני כל כך גאה באשתי, נערת השער החדשה של 'ספורטס אילוסטרייטד'. זה פשוט לא ייאמן, אני ממש נרגש".

"ספורטס אילוסטרייטד" הוא שבועון הספורט הנפוץ ביותר בארה"ב ומופץ מ-1954 ליותר מ-3 מיליון מנויים. גיליון בגדי הים השנתי שלו, היוצא החל מ-1964, קיבל ברבות השנים מעמד אייקוני בתרבות האמריקאית ונמכרים ממנו,  בדוכנים בלבד, למעלה ממיליון עותקים.  כידוע, יציאת הגיליון מלווה באירועים תקשורתיים,  סיקור טלוויזיוני נרחב, לוחות שנה וכמובן, תהילה מובטחת לנערת השער. 

דקר על שער ה"ספורטס אילוסטרייטד" לשנת 2010:
בר רפאלי על השער גיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד
בר רפאלי בלוח השנה של ספורטס אילוסטרייטד


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(13 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5