הישרדות VIP: כך ייעשה למי שלא יודע להחליט

יום שבת 14 ביולי 2012 23:50 מאת: זיו יצחקי, עכבר העיר

יוליה משלמת מחיר על הזגזוג במהלך חוצה בריתות, פרסטר מצליח להיפטר מאושרי כהן, הפעם לתמיד, ושגב מוכיח שבכל זאת לא עשו אותו באצבע. זיו יצחקי עוקב


כשהמוח והלב רבים, יוליה מפסידה

(צילום מסך)

פרסומת

לא רק בערוץ 2, גם בערוץ 10 רוצים לשחק בלהפיל את המאסטר במוצאי שבת. המאסטר הנדון במקרה הזה הוא לא קוסם שהצליח לגנוב רק חלק מהלוק של אהרוני, אלא אושרי שתיים. האוד העשן של מה שעד הפרק האחרון של הישרדות VIP היה חלק מהצמד שנראה כי דרכם לגמר סלולה. ללא שרשרת חסינות באמתחתו, מנצלות את ההזדמנות ענת ואנה קצת להתעווז עליו, ולהתחיל לסנג'ר אותו. לפי ההיגיון של ענת, בגלל שהיא במו ידיה צמצמה את מספר חברי הברית שלה ברבע, עכשיו אושרי שתיים צריך ללכת לפתור לה את הבעיה. כאן זה נהיה קצת מסובך עקב מחסור במודיעין איכותי. מעולם לא ממש הסבירו איך זה נגמר בין יוליה לבין אושרי שתיים, מי בעצם זרק את מי או שבעצם זו היתה החלטה משותפת? תהא האמת אשר תהא, יוליה דווקא פתוחה להצעות. מכיוון שהיא נושאת ונותנת קשוחה, היא מתחילה מעמדת פתיחה של "אנחנו שומרים אחד על השני". אושרי שתיים קונה בשתי ידיים את הניסוח העמום והלא מחייב.

» הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות 
» הישרדות VIP: הבגידה הגדולה בתורג'י
» הישרדות VIP: מצג הגועל של נטלי דדון

האירועים המעניינים ביותר בכלל מתרחשים אצל תושבי אי התקווה. הציפייה לאיזו משימה פיזית שלפרסטר לא יהיה סיכוי לנצח בה מתבדה מהר מאוד. גיא זוארץ עושה צ'אנלינג הפעם לדמותה של שוש עטרי בימי התהילה של "פיצוחים", אבל עם טוויסט קטן. במקום זמזמים וטייפ דאבל קאסט כפרס, תולים את הנשאלים מהרגליים. כנראה שעכשיו הישרדות שואבת השראה מספר ההנחיות של השב"כ בכל מה שנוגע ללחץ פיזי מתון. אושרי אחד דווקא מבסוט, הדם זורם לו לראש וסוף סוף אחרי חודש הוא מרגיש סטלה. מסכן, גם הדילר שלו עצלן ולא עושה טייק אווי. הסטלה הזאת משחררת לראשונה את חרצובות לשונו של אושרי אחד ונותנת לכולנו הצצה ראשונה אל נפלאות התבונה שלו. ובכן, עם הרגליים באוויר הצליח אושרי אחד להעליב את כל תושבי בת ים. הוא כנראה שכח שראש העיר שלהם יכול פשוט לשבת עליו ולגמור את העניין. מהנזק ההיקפי נהנית דווקא מיכל זוארץ, שבוודאי מוחמאת עד אין קץ מכך שאושרי אחד חושב שכשהיא היתה צעירה היו קניונים ולא פסאז'ים. וזה לא נעצר שם, לפי דיווחים ממקורות זרים יש קורלציה בין סטלה לבין יצירתיות ואושרי שתיים הוגה לו את "השואה, מחזמר" ואת "מלחמת העולם השנייה – מחזמר". צודק, למה כשאיתי טיראן עושה את זה אומרים שהוא אמן ורק בו נוזפים? בסופו של דבר אכן מתהפכות היוצרות ופרסטר זוכה במשימה ואנו נפרדים מאושרי אחד. לתמיד. דווקא המשימה הזאת הוכיחה גם עד כמה נוכחותו באי היתה דלה ומשמימה. ורק מילה אחת על פרסטר, הבנאדם לא נותן לך לשמוח בשמחתו עם כל המונולוגים העולצים האלה למצלמה. שמישהו יסביר לו שכבר ליהקו את העונה החדשה של מחוברים.

אושרי משחרר את חרצובות לשונו. המשימה באי התקווה:כשאושרי שתיים משחק אותה אבא של שבת ומביא סלסלה בשביל שהשבט יעשה קצת יידישקעט, מצב הבריתות והאסטרטגיות גורם לאירוע להיראות כאילו נטלי דדון תיכף תפרוץ בשירת "בת הרב", בגרסה מרגשת יותר מזו של ג'וזי כץ, ותנסה בדמעות לשכנע את יוליה להישאר בברית. דדון בוחרת בטקטיקה הרבה פחות תיאטרלית, לשיר דורש תזוזה של יותר מדי שרירים בפנים וזה עושה קמטים, אז אפשר להבין אותה. יוליה מבהירה לדדון שהיא קול צף ומאושרי שתיים מקבלת את המהלך הראשון בטקטיקת החיזור הנודעת שלו, הידועה בשמה "לכי, לכי יא שרמוטה". אושרי שתיים ממש פוגע בה כשהוא אומר לה שאין לה אוסול. שבאושרית זה הדבר הכי גרוע שאפשר לומר על מישהו. בצר לה, יוליה מחליטה למתג את עצמה לא כמזגזגת, אלא כיורשת של רוקסן מהיפה והחנון וכמשבשת החדשה של השפה העברית, כשהיא מבקשת מאושרי שתיים שלא יעשה לה הצלבות. היא התכוונה לחקירה צולבת. האירוע המעניין יותר היה ההצעה של שגב לענת לחבור אליו ולהדיח את אושרי שתיים, שמיד הומרה בהצעה של ענת להדיח את יוליה. שגב, שגם אותו לא עשו באצבע מסכים בלי לחשוב פעמיים. כשהוא מציע שענת תנטוש כליל את אושרי שתיים, היא אומרת כן. עד עכשיו לוהקה ענת למשבצת השורדת המוסרית והאחראית, מסתבר שגם היא יודעת להתפרע.

תחילתה של ידידות מופלאה? שגב וענת מנסים לגבש אסטרטגיה:במועצת השבט מתברר שגיא זוארץ גנב לג'ף דניאלס את החולצה מ"שושנת קהיר הסגולה", אבל אם עד היום הרשויות התאילנדיות לא עשו שום דבר נגד ההתעללות שנקראת מועצת השבט, זה כבר לא יקרה. חבל רק שזוארץ לא חבש גם את הכובע, ככה שיהיה קומפלט. הערב עמד בסימן העליהום על יוליה, שלפני שנפרעים ממנה עוד צריכה לעשות טופס טיולים ולעבור אצל מש"קית הדמעות ורס"ר התהליך. והיא עושה את שניהם. החבר שלה, בוקי נאה, מתחיל להדאיג עם הסיפורים שלו על אושרי אחד. מישהו שם משגיח שהוא לא נמצא יותר מדי בשמש? אצל נאה, הצעה למהלך טקטי משולה לסחיטה באיומים. אם הוא לא ייזהר, נאה עוד עלול להיות מואשם יחד עם הפרקליטות בלהיטות יתר לפתוח תיקים נגד אישי ציבור. יוליה מצילה את הערב משיממון מוחלט כשהיא מודיעה פעמיים לחברי השבט שהיא יודעת "לאן נושבות פניי". גם שגרירה של צו פיוס היא כבר לא תהיה עם בקשתה מהחברים "לא להיות תמימי דעים", כשהיא מתכוונת לתמימים. השורדים, בחושיהם המחודדים, מבינים שיוליה, כמו רוקסן בשעתו, מאיימת להאפיל עליהם במשחק ושולחים אותה לקצת זמן איכות עם פרסטר. ושוב, ההצבעה נותרה קצת לא ברורה, איך נטלי ואושרי שתיים, שני שחקנים שאמורים להיות מנותקים לחלוטין זה מזה מצביעים ביחד לבוקי? האמת, כרגיל, אי שם.

טופס הטיולים של יוליה. החברים במתקפה ישירה במועצת השבט:

 


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(17 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

 • Currently 3/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 16/07/2012 13:16:20

 • 16/07/2012 02:20:12

 • 15/07/2012 13:52:24

 • 15/07/2012 13:34:06

 • 15/07/2012 13:29:29

 • 15/07/2012 13:26:12

 • 15/07/2012 12:59:49

 • 15/07/2012 11:08:51

 • 15/07/2012 11:00:28