הישרדות VIP: כשתורג'י מגלה שיש לו רגשות

יום רביעי 27 ביוני 2012 23:27 מאת: זיו יצחקי, עכבר העיר

איתי תורג'מן נעלב עד עמקי נשמתו במשימת החסינות האישית שחושפת את כל האמת, בוקי ועזאם נלחמים ראש בראש וענת הראל מנצלת את מה שהטבע נתן לה. זיו יצחקי עוקב


מאוכזב מחבריו. איתי תורג'מן

(צילום: טלוויזיה)

פרסומת
אין כמו הימים הראשונים אחרי איחוד. תחושת האופוריה שנוחתת על כל השורדים, האינטראקציות החדשות בין חברי השבט והאפשרויות הרבות שנפתחות במשחק. זאת אומרת, אלא אם כן השורדים הם שורדי VIP, ואז לא ניתנת לאף אחד מהם הזדמנות ראויה להסדיר נשימה וכבר הם נקלעים לידיו של השפד"ן האנושי, בוקי נאה. הפעם נאה מחליט להמליך את עצמו על השבט החדש (סליחה, גם הם לא יודעים איך קוראים לעצמם) כהורדוס ביהודה. וכהורדוס מחליט נאה להשאיר את חותמו על האי באמצעות פרויקטים ארכיטקטונים מפוארים שייזכרו לדורות. ללא שולחן שרטוט וללא אוטוקאד טווה נאה את התב"ע של נאות שורדים בלי ועדות תכנון, בלי בג"ץ ובלי בצלם. נאה מתכנן את כל התכניות האלה באותו חן שאפיין את הורדוס. כיוון שכבר לא כל כך מקובל לרצוח את כל מי שלא מוצא חן בעיניך, מנפק נאה את הגרסא העדכנית ומוכיח שאין כל צורך לדאוג ליסודות של המבנה החדש. החפירות שלו כבר יגיעו יותר עמוק מכל כלי קידוח.

» הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות 
» הישרדות VIP: ג'מצ'י ממשיך את האגו טריפ
» הישרדות VIP: פרסטר נשאר לוזר והלך הביתה

רק השאלה מי בסיפור הזה הוא יוספוס פלאביוס נותרת ללא מענה. האם זהו המספר הכל יכול גיא זוארץ או שמא המקאמות המשעשעות של איתי שגב יירשמו בספרי הדברים כמתעדות את הימים הגדולים האלה. קשה שלא להתפעל מהמסירות של נאה למשימה, גם את בדיקת האטימות של החלונות של נאה טאוורז הוא עושה בעצמו באמצעות הפרחת נאד רעשני במיוחד. רק לעזאם לא נראה כל העניין הזה ואי אפשר שלא להבין אותו. אצלם במגזר לא רגילים לכל כך הרבה תכנון, זה פשוט לא נהוג. תסמכו על אושרי שתיים שמופיע מול אלפיים אנשים במכה שיבין את נפשו של האדם ואומר שלחבר בין עזאם לנאה זה כמו לחבר בין אנגלי לתימני. למה זאת מטאפורה לכך שאנשים לא יכולים להסתדר? תשאלו את הפרסי, הרומני והכושי שנכנסו למטוס.

קרב הענקים בין בוקי לעזאם. בוקי במבצע להקמת השבט החדש:אין טעם להתעכב על משימת הפרס האישית הראשונה, מלבד הסקופ שאושרי שתיים אוכל בייקון או כפי שאוהבים לציין המתרגמים של סדרות טלוויזיה: קותלי חזיר. כזכור, אושרי שתיים גם מניח תפילין, השלט של הנשמה כהגדרתו. נראה שאין מנוס מלקבוע שהראל מויאל, שגם מניח תפילין, יותר ערכי מאושרי שתיים והוא עובר לגמר הגדול של תחרות מניחי התפילין בריאליטי. ג'קי, אריק סיני ומולי מהישרדות 2 כבר הביעו עניין. גם למדנו שאושרי שתיים הוא לא חסיד "השיטה". הוא כן מוכן לצאת מהדמות כשניתן ולא סופג אותה לתוכו לאורך כל הדרך. בארוחת הבוקר עם ענת הוא משחרר את כל האהבה שהוא לא יכול להביע כלפיה בגלל השטות הזאת של לעבוד על עזאם. החרדה שבאיזשהו שלב תצטרף לארוחה ליטל שוורץ ותספר בדיחות מהלידה הראשונה שלה התפוגגה במהרה כמעט כמו תחושת השובע של אושרי שתיים ברגע שחזר למחנה וביקש אורז. טוב, בתרבויות מסוימות זה נחשב לקינוח.

מכאן נעבור לפינתנו "הפרומו ששיקר אתכם". בימים האחרונים אפשר היה לחשוב שעזאם הולך לעשות מעשה רנין מהעונה הראשונה של "האח הגדול" ולחטוף את הג'ננז על הקידוש. האמת, מסתבר, אפילו לא מורכבת יותר. היא פשוט הפוכה. עזאם התווכח עם בוקי על השתלטנות שלו, בקידוש הוא השתתף ואפילו שר שבת שלום כאחרון הילדים בטרום חובה. האם המצב במחלקת הפרומו עד כדי כך נואש?

למשוב השורדים הידוע כסוציומטרי של הישרדות שהוא גרסה מתקדמת יותר ל"תן לבן, תן לבת" ראוי להקדיש מחקר נפרד, אבל בפעם הראשונה מאז תחילת העונה אפשר היה לחזות בתגובה אותנטית של אושרי שתיים. הבחור נעלב עד עמקי נשמתו מכך שרוב חברי השבט שלו חושבים שהוא עף על עצמו. הם לא כל כך מתרשמים מסיפורי כוכב הקולנוע שלו. נו בטח, זה בגלל שהוא יוצא מהדמות בניגוד לכללים של השיטה. מתברר גם שענת הראל מנצלת את מה שהטבע נתן לה. מי שיודע מה מספר הטלפון של הטבע ואם הוא יכול להסביר מה הוא בדיוק נתן, מתבקש ליצור קשר עם המערכת. וכן, איתי שגב הכי זקוק לקאמבק ועזאם נורא נעלב מזה שלא ישמרו איתו על קשר. הוא עוד לא הבין שמבחינתם כל מה שהוא צפונה לאיקאה הוא בליל אחד גדול.

מתברר שגם לאושרי 2 יש רגשות. משימת הסוציומטרי של השורדים:צחוק הגורל הוא שבעוד השורדים בטוחים שענת תהיה השורדת האחרונה, מגיחים מבין השיחים אושרי אחד, פרסטר ונטלי דדון שעושה מיצג של עומדת. די ברור לכולם את מי אמור לשרת הטוויסט בעלילה ובו הם יילחמו על החזרה למשחק ולא באמצעות שליחים. נשאר רק לקוות שנטלי דדון יודעת לעשות גם מיצג של זורקת בנדנה לאש.

שלושה בסירה אחת. נטלי, פרסטר ואושרי על אי התקווה: תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(11 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5