הישרדות VIP: מצג הגועל של נטלי דדון

יום חמישי 12 ביולי 2012 00:49 מאת: זיו יצחקי, עכבר העיר

אחרי שהוכיחה כי היא לא סלבית אמיתית כשחיפשה שמות נוספים חוץ משלה בין דפי פנאי פלוס, נטלי דדון הוכיחה במשימת החסינות כי מה שלא מתעכל, מחשל, ושוב לקחה את הפסלון


עוקפת בסיבוב. נטלי דדון

(צילום: ורד אדיר)

פרסומת

עפרה חזה לא לבד. גם אושרי שתיים גמור. גמור, גמור, גמור מהכיפה האדומה שעשו לו ענת ואנה. הוא לעולם לא חשב שהן יקחו את השכמיות האלה כל כך ברצינות. על אף הניסיונות שלו, הן לא מכירות באנשלוס שהוא עשה לברית ולא יעזור כאן שום דו"ח מיוחד של שופט עליון בדימוס. כמו מנגו ושוקולד מנטה מסטיק, גם שלישיית ברית גורדון חווה משבר עמוק וחילוקי דיעות על רקע הישרדותי. אושרי שתיים מחליט לאגף את ענת ואנה מאחור ולהעניק להן טיפול בשתיקה שמסמל את המעבר החדש שלו בגישת האגרסיב-אגרסיב לגישת הפסיב-אגרסיב. קשה להאשים אותו. הראש כועס והלב נפגע, תארו לכם מה היה קורה אם זה היה ההיפך?

» הישרדות VIP - כל הביקורות והכתבות 
» הישרדות VIP: הבגידה הגדולה בתורג'י
» הישרדות VIP: אושרי ואושרי במסע כיבוש 


לדעת אלה היושבים בחלונות הגבוהים, הדרך הטובה ביותר לקדם את העלילה היא לחלק לשורדים גיליונות של פנאי פלוס, הידוע בכינויו חוד החנית של התעשייה. כולם מעלעלים באייטמים שעוסקים בהם. רק נטלי דדון מוכיחה עד כמה היא זרה בקבוצה הזאת ומכירה בקיומם של אנשים אחרים. זוהי טעות גדולה שחושפת את מעמדה. ככה לעולם לא יתנהג סלב אמיתי. תנאי ראשון של סלביות הוא לראות קודם כל את עצמך, ואך ורק את עצמך. כל מי שמסביב הוא רק סטטיסט או קהל פוטנציאלי. כמובן שהשורדים התמימים לא חושדים במה שחושד הצופה הסביר ובטוחים שהכל שם אמת.

 דדון יודעת למתוח גבולות. השורדים מקבלים פנאי פלוס:
לאחר מכן, החידון שערך מש"קית החוויה גיא זוארץ לחברים בעיקר חיזק את מה שכבר ידענו. לבוקי אין מושג שענת היא פרזנטורית של דגני בוקר ואורח חיים בריא. הוא לא בקטע לא של זה ולא של זה. הדיון סביב השאלה האם נטלי דדון תצטלם לפלייבוי בהחלט מעורר סוגיות מוסריות כבדות משקל. דדון מודיעה שזה לא נכון וגם אם היו מציעים לה, אז היא היתה מסרבת. צודקת. כל אחד צריך לשרטט את קו הגבול שלו איפשהו, ומדיניות ה'פטמות - לא להיות' של בר רפאלי הוכיחה את עצמה לאורך השנים. בחורה ממולחת כמו דדון, לעומת העורך והבמאי של הישרדות VIP, מבינה שכדאי תמיד לשמור טעם של עוד. הם דווקא חשבו שתצלום תקריב של התחת שלה בזמן קריאת הדואר אי הוא חלק אינטגרלי מהעלילה.

והישבן של דדון הוא לא המקום הנמוך ביותר שאליו ירדה "הישרדות VIP". משימת הפרס מסמנת גם שפל חדש ברמת האכזריות וההתעללות שמעבירות התכניות האלה את המשתתפים בהן. את ההודעה על כך שלא ימשיך לעונה הבאה של "חי בסרט" מקבל איתי שגב פעמיים. פעם אחת כשהוא קורא עליה בעיתון ואז באה ההפקה ונותנת לו שביב של תקווה שמדובר במתיחה. אפשר לחשוב על שגב ועל תפיסות העולם האמנותיות שלו מה שרוצים, אבל לאף אחד לא מגיע שיפטרו אותו מתפקיד מול כל המדינה.

הנראטיב שתפרו עם הצילום לשער ל"פנאי פלוס" שוב מוליך את העונה הזאת במשעולי המטה, כשבמרחק של עשר דקות שגב נופל לתחתיות ואז מקבל זריקת אדרנלין ואנדרופינים בזכות תקתוק המצלמה וחוזר חלילה. הנה לכם תמצית חייו של סלבס בקליפת האגוז. אבל לא הכל שלילי, במשימה הזאת שוחרר משפט המחץ הראשון של הישרדות מזה זמן רב, כשאושרי שתיים טובע מטבע לשון חדשה, המבטאת צ'ילביות בעידן הסמארטפון: "מתבייש להיות איתו באותו טו שוט". עכשיו תחשבו כמה תמונות כאלה יש לכם בפייסבוק ורוצו לעשות הסר תיוג.

"מתבייש להיות איתו באותו טו שוט". משימת הפרס של השורדים:
כשמתכנסת אסיפת החברים של שבט גורדון, לא נראה שמושגת שם הבנה ברורה לגבי המשך דרכם. חילוקי הדעות הרעיוניים בין שלושת האנשים הדעתניים העלה איומים חריפים מדי. תפיסת השיתוף שלהם משתנה והאיום על פיצול לגורדון איחוד וגורדון מאוחד לא מוסר בסיומה.

למי שלא היו לו מספיק גועל נפש עד עכשיו, קיבל את משימת אכילת השרצים המסורתית. כמו עם דדון וסוגיית היו הפנר, גם כאן מתגלים הקווים האדומים של כל אחד מהשורדים. אושרי שתיים שוב מגלה בורות איומה בהיסטוריה של המשחק כשהוא מכריז שהוא היה בטוח שהבנות יפרשו ראשונות. איך בדיוק ויקה ניצחה את עומר בעונה הראשונה? בסוף דדון שוב לוקחת את פסל החסינות ומלמדת שמה שלא מתעכל, מחשל. כל שאר הסלבים יכולים רק להביט בה ממרום שנות ניסיונם בסלביות מקצועית ולהסביר לה שזאת לא הפעם האחרונה שהיא תאכל צפרדעים במקצוע הזה.

דדון שוב עושה בית ספר לסלבים המקצועיים. משימת החסינות המסורתית:


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(22 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5