לוח אירועים

עדכנו אותנו
אנימיקס - פסטיבל הקומיקס והאנימציה 2013


אנימיקס - פסטיבל הקומיקס והאנימציה 2013 - תקציר

פסטיבל "אנימיקס" לאנימציה קומיקס וקריקטורה הבינלאומי יתקיים השנה בסינמטק תל אביב בתאריכים 13-9 באוגוסט 2013. בפסטיבל יתקיימו עשרות אירועים, תערוכות, הקרנות של מאות סרטי אנימציה, מפגשים, סדנאות, כיתות אמן, הרצאות, פעילויות לילדים ויריד דוכני קומיקס.


בין האירועים שיתקיימו במסגרת הפסטיבל:» הקרנות סרטים: הילדים והוריהם יוכלו ליהנות מ"אגדת באגס באני", מחווה לארנב המפורסם בעולם בהגשת נירמו, "חיות בסרט" עם הווטרינר ד"ר רפי קישון, הטוב הרע והמצויר: ספישל של "ניקולדיאון" על דמויות רעות ודמויות טובות בסדרות מצוירות. כמו כן יוקרנו מספר סרטים באורך מלא לילדים: "הלקחנים", "גבעת ווטרשיפ", "זאראפה" (ג'יראפה), "סיפורי שפת הנחל", "זמביזיה", "העולם על פי דינו", "ארנסט וסלסטין", "ג'ננה בסוואנה", "החתול במגפיים".


» סדנאות קומיקס, קריקטורות ואנימציה לילדים: אמן הפלסטלינה רוני אורן, ג'קי מ"הציור השבוע לילד", אורי פינק עם "זבנג", עמוס אלנבוגן, חידות מצוירות וסדנת קומיקס על חקר המוח. דורית מאיה גור עם סדנה על הגיבור "פלאפל מאן" , דובי קייך - סדנה על "איזי ו"בלו" גיבוריו המצוירים.  נמרוד רשף - הסדנה על "עוזי" גיבורו המצויר. שלומי צ'רקה - סדנה מיוחדת על משמעותו של מושג הזמן בעולם הקומיקס. ארז צדוק , יוצר חוברות הקומיקס לילדים "מקס" ו"זולה" - על  "אפיון דמויות קומיקס".

» מפגש עם דודו שליטא: אוצר האנימציה של הפסטיבל יקיים כמדי שנה מפגש אינטימי בו הוא צופה עם הילדים הוריהם, או סביהם, במגוון סרטי אנימציה בנושאים שונים בהם סרטי אנימציה על משלים ואגדות, סרטים על מוזיקה ו"מגלים אנימציה" עם קופיקו, תוך שהוא משוחח על הסרטים ומפנה את תשומת ליבם לדברים הקטנים שעושים את הסרט למה שהינו.

» שוקומיקס: במהלך ארבעת ימי הפסטיבל יתקיים ברחבת הסינמטק "שוקומיקס" - יריד הקומיקס הגדול בהשתתפות עשרות יוצרים המציגים את מרכולתם ויצירתם ושלל מוצרים נלווים.הקרנת בכורה באנימיקס. הלקחנים (מתוך הסרט)
 תגיות: אנימיקס, החופש הגדול, פסטיבלים לילדים, פעילויות לילדים בחופש הגדול, פעילויות לילדים בקיץ, פעילויות לילדים בקיץ בתל אביב


(6 מדרגים)

דירוג הגולשים:

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5