אירועי יום העצמאות 2016 בירושלים

אירועי יום העצמאות ה-68 בירושלים יתקיימו בימים רביעי וחמישי, ה-11 וה-12 במאי 2016 ברחבי העיר. החגיגות בעיר הבירה ייערכו מוזיאון מגדל דוד, בכותל המערבי, בפארק טדי, בכיכר ספרא, בכיכר החתולות, במדרחוב ההסתדרות, במדרחוב בן הלל, במדרחוב לונץ, בכיכר נחמן, בבית יואל, באולם הנרי קראון ובמקומות נוספים. בין האמנים שייקחו חלק באירועים יהיו רביד כחלני, נצ'י נצ'י, איציק פצצתי, לייזר לויד, עינת שרוף, בינת אל פאנק, חנן בן ארי ומאור אדרי.

» אירועי יום העצמאות 2016
» על האש: מתכונים ליום העצמאות
» במות בידור ביום העצמאות: המדריך המלא
» לוח הופעות היום
» למדור המוזיקה של עכבר העיר


ירושלים על ראש שמחתו. נצ'י נצ' (צילום: Gaya's Photo)

יום העצמאות בירושלים - לוח הופעות ואירועים



יום רביעי, ה-11 במאי:

» הכותל המערבי:
20:00 - תפילה חגיגית והרקדה בליווי נגנים ושירה.

» פארק טדי:
19:00 - תפילת יום העצמאות, טקס הדלקת משואות האור, שירה בציבור עם להקת בובי זמר וריקודים.

» מוזיאון מגדל דוד:
20:00 - "פטישים בלילה": שבטים ושבטיות בחברה הישראלית. במוזיאון יתקיימו מופעי מחול, תיאטרון ספוקן וורד, עמדת צילום של תחפושות ישראליות, טקס הבדלה בין יום הזיכרון ליום העצמאות, פואטרי סלאם, ספוקן וורד, תערוכה של מיזם 929, מיצגים ופרפורמנס. על הבמה המרכזית. על הבמה המרכזית יופיעו לירון עמרם והפנתרים, נצ'י נצ', DJ Bushbeays ו-DJ Ramzi El Spinoza.

יופיע במגדל דוד. לירון עמרם עם "השחר":



» כיכר החתולות:
21:00 - נופר בטאט, אילנה אביטל, שרי ועוזי פוקס עם רותי נבון, שחר עמרם, בינת אל פאנק, מאור אדרי, חנן בן ארי.
22:30 - זיקוקי דינור מעל גן העצמאות.

» כיכר ספרא:
21:00 - יעקב נווה מארח את יוריק בן דוד, ניצן עין הבר, יהודה הגר ועוד בשירי ארץ ישראל ושירי להקות צבאיות. לאחר מכן תופיע עינת שרוף עם מסיבת שירה בציבור.
24:00 - הרקדה המונית עם בועז כהן ומימי כוגן.

» מדרחוב ההסתדרות:
21:30 - Shugiborn, Wisenevel, Rising Dust.

» מדרחוב בן הלל:
21:30 - שי דניאל, סיגל כהן, Tripl.

» מדרחוב לונץ:
21:30 - ברק קפילוטו, Shazo, אופיר טובול.


יחגגו בכיכר החתולות. בינת אל פאנק (צילום: Victor Muper Photo)

» טיילת אלרוב:
22:30 - מסיבת יום העצמאות לסטודנטים עם DJ שחר אוד וDJ שי דניאל.

» כיכר נחמן:
21:00 - Jeruz, יפתח דקל.

» אולם הנרי קראון:
21:30 - קונצרט חגיגי של התזמורת הסימפונית ירושלים בשיתוף תזמורת האקדמיה למוזיקה.

בחגיגות ה-Indiependance. אקו וטיטו עם "Hey Mama":



» החבצלת - הורקנוס - הלני המלכה:
22:00 - חגיגת ה-Indiependance בירושלים יכללו שתי במות עליהן יופיעו מיטב אמני האינדי המקומיים. האמנים המשתתפים: מג'הול, לייזר לויד, ימן בלוז, Echo And Tito, DJ Jama, מי סול לה סלסה, חנן אדרי והאוסטאזים, איציק פצצתי, ג'יין דו, Dj טלי בן יצחק. כניסה מגיל 18.

» קריית יובל:
20:00 - חגיגת עצמאות בפארק דניה. טקס הבדלה, הדלקת משואות, הופעות של אמנים מקומיים ולאחר מכן הופעות של מארש דונדורמה וטריפונס עם להקה.

» תלפיות מזרח:
20:30 - התעמלות אמנותית של נבחרת המנהל, מופע של האחים שטרית, זומבה, מיכאל גריילסאמר.

» פסגת זאב:
20:45 - בכיכר האירועים ברחוב יצחק טוניק ייערכו מופעי ילדים, הופעות של להקות מקומיות ומופע מרכזי של להקת אקסטרים.

» קרית משה:
21:30 - אירועים בבית רוס ברחוב הרב מימון. במקום תהיה במת נוער ויתקיימו הרקדות, הופעות של להקות מקומיות, דוכנים שונים ומופע מרכזי של הזמר אהרון רזאל.


גם הוא בירושלים. רביד כחלני (צילום: זוהר רון)

יום חמישי, ה-12 במאי:

» מוזיאון חצר הישוב הישן על שם קפלן:
תיאטרון חי - "עבודה בעיניים". בכל חצי שעה.

» מקום לשירה:
12:00-17:00 - ארבעה מופכי שירה ומוזיקה בתיאטרון החאן.

» מוזיאון ישראל:
10:00-21:00 - הורה ירושלים אחרי שלושה דורות בריקודים עם מקוריים, מוזיקה ישראלית עם להקת הדבורים.

» תיאטרון מחול ירושלים:
12:00 - מופע מחול על פי "שבעת ההרגלים של ילדים מאושרים" במרכז ז'ראר בכר.

» מוזיאון ארצות המקרא:
10:00-14:00 - מסיירים ושרים בעקבות סמלי עצמאות.

יופיעו בצוללת. האחיות לוז עם "Single ladies":



» תיאטרון הקרון:
11:00, 12:30, 16:00 - "חכמים בלילה", אגדת חלם לכל המשפחה.

» הצוללת הצהובה:
12:00-17:00 - הרכבים צעירים בקאברים לאמנים ישראלים, האחיות לוז במופע ליום העצמאות, פינות הפעלה ויצירה לילדים.

» קבוצת התיאטרון הירושלמי:
11:00 - מלח הארץ, מונודרמה עוצמתית.
13:30 - בירה ונשירה, שירה בציבור עם נדב לב וחברים.

» בית שי עגנון:
10:00-16:00 - מציירם את ספר המדינה.

» מוזיאון המדע:
10:00-18:00 - לבנות ולהבנות.

» תיאטרון קומקום:
11:00-15:00 - מטס הקומקומים במוזיאון הטבע.

» מוזיאון מגדל דוד:
10:00-16:00 - תחנות מוזיקליות ברחבי המצודה, פעילויות לילדים, ההצגה סינדרום ירושלים.

» תיאטרון פסיק:
10:30 - קומדיה דל'ארטה לילדים.
20:30 - ההיסטוריה המטורפת של ירושלים.

» תיאטרון האינקובטור:
18:00 - פארודיה על סרטי אקשן בניחוח ספרדי בבית מזי"א.

» להקת קולבן דאנס:
17:30 - מי לקח את הגבינה שלי.

תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(28 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את המופע

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5